Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel kifejezés lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel kifejezés lassan divatjamúlt lesz, a nárcisztikus kifejezés átveszi a helyét?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látni, illetve hallani is, hogy a nőknek nem szimpatikus férfiakra sorban ráakasztják a nárcisztikus jelzőt akár teljesen alaptalanul is. Egy korszak véget ért, most már nem az incel lesz a szitokszó ezekre a férfiakra?

jún. 30. 00:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

2


Ma egy kóla, fagyi, pizza, meki holnap már tied legyen a fél lakása? Járjon dolgozni te meg feküdj otthon az ő lakásában ?


Miért akarsz hasznot húzni egy kapcsolatból?

jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az incel nem fog engem meghívni soha egy colára, se egy fagyira és folyamatosan panaszkodik h minden nő lehúzós."


Én hívtam már meg nem egyet. Csúnya koppanás lett a végük.

jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Én hívtam már meg nem egyet. Csúnya koppanás lett a végük."

Megerősíthetem, mikor incel voltam aztán hiába hívtam meg bárkit bármire

Mondjuk nem is volt bajom a nők lehúzós természetéből mint most

júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem némelyik elfogadta még a meghívást is, a pofára esés csak utána jött. Amint elkezdték érezni hogy részemről nem csak baráti ismerkedés, eltávolodtak. Egyébként ha egy lány nem figyel és közeledik azután sem, hogy beszéltél egyszer vele, akkor nem tetszel neki. Amelyik lánynak tetszel, azzal elég egyszer beszélni, utána chaten is ír, mindig igyekszik a közeledben lenni. Az ilyen lányokat érdemes elhívni, de az olyanokat minek, akik rád sem néznek.
júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A nárcisztikusok többségének van barátnője, hiszen általában a nárcisztikusok jó külsejű férfiak is egyben ( a semmire nem leszel önimádó), ugyanakkor sok nőnek imponál az a fajta toxikus parazita életmód és életfelfogás ami jellemzi a nárcisztikusokat, tehát önmagában a nárcizmus nem kizáró ok, függ a külsőtől is. Viszont mint írtam, a nárcizmus leginkább a jobb külsejű férfiakra jellemző, ezért nem vagy csak nagyon kevés nárcisztikus incel van.
júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!