Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vonzalomhoz mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzalomhoz mennyire számít a külső és mennyire számít egy jó személyiség (humoros, intelligens ,kedves stb.) tehát egy nem vonzó apatestű férfi mint pl. Jáksó vagy Benny Hill vagy Galla Miklós mennyire tud személyiséggel vonzalmat ébreszteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt mondanátok volt olyan elhízott barátnőm akihez nem vonzódtam de olyan intelligens szakorvos volt ami miatt vonzódni kezdtem hozzá..
júl. 9. 08:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem írja felül. Dolgozzatok az apatest felszámolásán.
júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Dehogynem lesz! Én vagyok rá az élő példa, hogy ár kétszer is alakult ki olyan kapcsolatom, ahol a külső nagyon nem dominált, ellenben a lexikai tudással és az intelligenciával, humorral.
júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Nulla, zéró, semennyi! Haha! Születtél volna szépnek, nem olyan nehéz az!
júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért számít a belső is, mert az embert nem csak vizális ingerek érik. Ez ilyen egyszerű.
júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

15.


Az onnan számít, ha a külső már megfelelt, szóval nélküle lehet akármilyen is, nem fog számítani. Fordítva viszont be lehet szopni, a jó külsőt érvénytelenítheti a szar belső.


Tehát kb.


Jó külső és jó belső - a nyertes szituáció

Jó külső szar belső - mindenki rühelleni fog

Rossz külső, jó belső - szürke eminenciásként élhetsz, senki le se szar

Rossz külső, rossz belső - kb a magyar trashvideósok mutatják be az állapotot (Sodi, Fullfing, Dögevő, Gammer, Ősember, Kaffka Merci, Bivalyseggű tenyészbika(?) Laura stb.)

júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

16. Jól látod. Fordítok, milyen státuszt irányoznak elő ezek a felállások:


Jó külső és jó belső - házasság, monogámia

Jó külső szar belső - sok csaj és sok szex, de sok konfliktus, nincs elközeleződés

Rossz külső, jó belső - BARÁT ZÓNA (nők legjobb barátja, talpnyalója, lábtörlője, szemetes kukája)

Rossz külső, rossz belső - egyedül magányban elhunyás.

júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

17.


És az eloszlás korántsem 25-25% :D

júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő számít egyben

Azért is vagyok egyedül ;D

júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17. Ellenben eléggé determinisztikus.


Pontos arányokat nem merek írni, de saccolom:


Pesszimista becslés:


1. 5%

2. 15%

3. 35%

4. 50%


Optimista becslés:



1. 10%

2. 20%

3. 30%

4. 40%

júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!