Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó személyiséggel (jól el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó személyiséggel (jól el lehet velem beszélgetni, kedves vagyok, intelligensnek és humorosnak mondanak) de kevés jövedelem esetén lehet átlagos barátnőm, ha úgy nézek ki mint a fiatalkori Jákso László (többször összekevertek már vele)?

Figyelt kérdés
[link]
2023. júl. 24. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát Jaksónak volt gimnazista korában barátnője szóval gondolom lehet.
2023. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Bár ez is furcsa dolog, hogy sokat változott a világ. Havas Henriknek a kortársai meg a saját véleménye alapján kb annyi nője volt hogy egymás mögött a Pozsonyi úttól a Kálvinig állnának, de a Heti Hetes többi tagja is népszerű volt a nők körében, Hofi Gézát is nagyon szerették stb. A fiatal Hernádi Juditrol nem mondok semmit o ma is egy vonzó, jó személyiségű nő lenne.


De ezek a férfiak a mai legvonzóbb férfiakkal kb semmilyen közös tulajdonságot nem hordoznak, ma mindenki (aki hires is) sportos,izmos, igényesen öltözik, barebrshopba jár stb, teljesen más a mai kor férfi merceje külsőre. Ertelmisegiekbol is sokszor segít befutni ha mellé jól is néznek ki (pl Dr Mike).

2023. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ronda vagy és csóró!


Átlagos barátnőd lehet!!! Ha az átlagot egy 160 cm / 95 kg nőnek gondolod.

2023. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ha az átlagot egy 160 cm / 95 kg nőnek gondolod."


Én sem vagyok kövér...egészség miatt nem szeretnék kövéret.

2023. júl. 24. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk személy szerint ő sehogyse tetszik, de amugy meg átlagosnak mondanam. Vagyis jó termeszettel simán lehet atlagos, vagy akar szebb barátnőd is. A személyiseg szerintem többet számit mint a külső, vagy legalabbis nekem sokkal inkabb kellene egy ilyen, mint egy őrülten jókepű, sportos, gazdag, akinek minben masodik szava b+, vagy f.szom, vagy mást se tud mit magát imádni.
2023. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!