Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megérné ezeket a fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné ezeket a fiatalkori tetoválásokat eltávolítani hogy jobban menjen a társkeresés?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 28. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem tetszik
Nem, nekem tetszik
Teljesen mindegy
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem lehet több 4-5 éves tetoválásnál.

Mellben viszont jó erős vagy.

2022. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó erős tintával van csinálva, nem hiszem, hogy kijön maradéktalanul. Keress olyat, akit nem zavar.
2022. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az ami oda van írva? Feltételezed, hogy itt olyan sokan tudnak kínait olvasni?


Amúgy nekem az a szögesdrót cucc nem tetszik rajta, de igazából annyira nem zavarna, hogy ezért ne jöjjek össze valakivel.

2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat vesz le belőled szerintem.

Nem lennél több a tetko nelkul.


Inkább át kéne formálni valami nonfira meg vékonyabbra

2022. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy a tetkók hátrányt okoznának. A múlt vállalása érték, többé tesz, mint annak szőnyeg alá seprése. A kép alapján jó adottságaid lehetnek, szóval : hajrá ! :-)
2022. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én épp most akarom a szemöldököm felé varratni hogy #FUCKBOY, tuti bejön majd a csajoknak
2022. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt az integetőhájat kéne eltávolítani. Tessék edzőtermezni, és betaratni az étrendedet.
2022. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!