Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a személyiség egy jó humorral, intelligenciával egy ilyen külsejű férfi tud vékony csinos vonzó nőt találni magának?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 26. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Jáksó? Szerintem tuti tudott fénykorában.
aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jó a humora (és nem ez a "hát 2 haveromnak meg anyukámnak tetszik" meg "én a saját vicceimen órákig el tudok röhögni, de pozitív visszajelzést igazából még nem kaptam szint), akkor van rá esély, de nem lesz feltétlenül sikere. Ahhoz azért kell egy jó csillagzatállás is. Illetve az mindig pluszpont, ha vki híres és sok a pénze pluszban.
aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az nem a jó személyiség része, hogy neki mindenáron csinosvékony kell, miközben ő ronda. Akkor egy sekélyes kis lúzer.
aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ne menjünk el amellett, hogy Jáksó nem "ilyen külsejű" hanem ő Jáksó, aki valóban intelligens, tanult, diplomás, nyelveket beszél, művelt, humoros, céltudatos, extrovertált, jó kommunikációs készséggel bír, ápolt, igényes, híres, jó anyagi helyzetű stb. Aki meg az emberekben csak a külsőségeket látja, az egy primitív, felszínes, buta gyökér.
aug. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp. Szerintem még annál is be tudott vágódni, aki nem ismerte őt a tv-ből. A jó duma és határozott kiállás... ha nem is mindent visz, de sokat számít a nőknél.
aug. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jáksó felesége vékony és (szerintem) csinos, de évekig azt sem tudta, hogy néz ki a nő, a csaj humorára és az intelligenciájára figyelt fel valami betelefonálós műsorban.
aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jáksó ismert és ez mindent felülír. Ha nem lenne ismert ember, akkor is lenne esélye azért, de közel sem annyi mint így.

Celebekkel kár példálózni, a legtöbb ember NEM lesz SOHA celeb, ismert ember, szóval egyik sem jó példa semmire.

aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7

Ez igaz, csak ha meg a saját környezetünkkel példálózunk, akkor jön az ultimate "nem igaz" ellenérv. :D

Sehogy se jó.

aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te elvárod, hogy a személyiséged legyen a mérvadó, sőt, írja felül a szar kinézeted, neked miért olyan rohadt fontos a másik külseje?


(És ne hasonlítsd magad Jáksóhoz, igen nagy az esély, hogy a közelében nem vagy semmilyen szempontból...)

aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha neked az a legfontosabb szempont, hogy vékony legyen, akkor ott komoly gondok vannak, amit a nők hamar kiszúrnak.
aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!