Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női elvárásoknak leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női elvárásoknak leginkább egy hasadt személyiség tudna megfelelni?

Figyelt kérdés

- a csávó a munkában/karrierben legyen egy domináns, vezető személyiség, aki a saját érdekeit érvényesíti határozottan, ha kell, elgázolja az útjában állókat

- otthon a csajával ezzel szemben ne legyen domináns, hanem mindig törekedjen kompromisszumra, kooperatív legyen

- viszont ha a csaj azt akarja, szex közben mégiscsak legyen határozott, domináns hím, aki szenvedélyesen falhoz vágja a nőcit

- higgyen a konzervatív férfieszményben, miszerint a pasi dolga fizetni randin meg többet keresni, megvédeni a csajt stb.

- de közben legyen modern, liberális pasi, aki nem várja el a nőtől, hogy cserébe több házimunkát végezzen


Ennyi különböző személyiségnek kell a férfiban lakoznia?


ma 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Nem muszáj ennyi elvárást teljesíteni a férfinek, elég ha szépfiú külseje van ès már is minden nőt megkap. Ez a kettő cikk amit belinkeltem jól bemutatja a nők hogyan gondolkoznak:


[link]


[link]

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen értelmetlen a kérdésed, legalábbis én nem értem, hogy mit értetlenkedsz (bár esélyesen csak provokálsz).

Ha igazak is lennének a fentebb írt elvárások, akkor se lenne baj, mert ezek nem mondanak ellent egymásnak.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen értelmetlen a kérdésed, legalábbis én nem értem, hogy mit értetlenkedsz (bár esélyesen csak provokálsz).


Ha igazak is lennének a fentebb írt elvárások, akkor se lenne baj, mert ezek nem mondanak ellent egymásnak.


Már bocs de joga van másnak is kérdést kiìrni attól még hogy neked minden provokáció ami nem felel meg a világképednek. Nem tetszik a kérdés akkor nem kell nèzni meg kommentelni. Ennyi.

ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van férjem, és ő meg tud nekem felelni. Talán te is keress valakit, akinek meg tudsz felelni, vagy változz meg.

A nők így általában nem létezik. Van A meg B nő, nem egy homogén kategória, meg kéne már érteni.

ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Ezeket a dolgokat nem egy ember várja el….


Nekem pl az 1. kifejezetten taszító dolog, a 2. elvárás, a 3. pozitív, a 4. abszolút nem érdekel, az 5. elvárás.


Nyilván más nőnek más konkrét pontok fontosak. De nem hiszem hogy nők tömegei várnák el az összes felsoroltat egyszerre.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
rinya level 100
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van férjem, és ő meg tud nekem felelni. Talán te is keress valakit, akinek meg tudsz felelni, vagy változz meg.


Persze megfelel a fèrjed ha kocsit meg házat rak a feneked alá.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Hát ezt így nem lehet ennyire sarkosítani. De nagyjából igen, ennyi az emberi létezés: egyensúlyozni az ellentéteken. Különben mindenki olyan lenne, mint a faék.


Nőben szerintem hasonlóak a vágyak. Tudjon hozni önálló döntéseket, de közben legyen szelid is. Legyen érzéki az ágyban, de ne legyen kacér másokkal. Stb.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Ezt ennyi erővel meg is lehetne fordítani, kb szóról szóra.


A férfiaknak meg egy alázatos házi csicska kell, aki mindenre bólogat, mindent megcsinál otthon egyedül, mindenkit kiszolgál, sosincs rossz napja, mindig vidám, csak akkor szólal meg, ha kérdezik, emelett minden problémát megold a család életében, istápolja a férfi lelkivilágát, polírozza az egóját, tökéletesen néz ki, emellett tökéletes családanya, de egyben törtető karrierista is, hiszen valakinek pénzt is kell keresni, hogy el legyen tartva a kis család.Ugye?

Mindemellett úgy néz az ocsmány, lusta, ingyenélő faszijára, mintha maga az Isten lenne.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Mindemellett úgy néz az ocsmány, lusta, ingyenélő faszijára, mintha maga az Isten lenne.


Semmirekellő nők is ezt várják el hogy férfi menjen el dolgozni ők meg meresztik a seggüket a TV előtt.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!