Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női elvárásoknak leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női elvárásoknak leginkább egy hasadt személyiség tudna megfelelni?

Figyelt kérdés

- a csávó a munkában/karrierben legyen egy domináns, vezető személyiség, aki a saját érdekeit érvényesíti határozottan, ha kell, elgázolja az útjában állókat

- otthon a csajával ezzel szemben ne legyen domináns, hanem mindig törekedjen kompromisszumra, kooperatív legyen

- viszont ha a csaj azt akarja, szex közben mégiscsak legyen határozott, domináns hím, aki szenvedélyesen falhoz vágja a nőcit

- higgyen a konzervatív férfieszményben, miszerint a pasi dolga fizetni randin meg többet keresni, megvédeni a csajt stb.

- de közben legyen modern, liberális pasi, aki nem várja el a nőtől, hogy cserébe több házimunkát végezzen


Ennyi különböző személyiségnek kell a férfiban lakoznia?


ma 16:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

A férfiaknak meg egy alázatos házi csicska kell, aki mindenre bólogat, mindent megcsinál otthon egyedül, mindenkit kiszolgál, sosincs rossz napja, mindig vidám, csak akkor szólal meg, ha kérdezik, emelett minden problémát megold a család életében, istápolja a férfi lelkivilágát, polírozza az egóját, tökéletesen néz ki, emellett tökéletes családanya, de egyben törtető karrierista is, hiszen valakinek pénzt is kell keresni, hogy el legyen tartva a kis család.Ugye?


Nők jó része semmit nem tud felmutatni az èletbe a lyukon kívül, semmirekellőek mégis a faszitól elvárják hogy legyen saját háza, kocsija meg sok fizetése. Nők ezért cserébe azt adják hogy néha berakhatja a férfi a lyukba. Mást nagyon nem, ja még a hisztizést amit kihagytam.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

#11 Azért a "lyukért" létezik az egész világ, azon jöttél ki, ez éri a pénzt, ez működteti a világot.

A pénz meg p*na.Ennyi, aminek van értéke.Pontosan tisztába vagy vele.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, ezek hol mondanak ellent egymásnak.


Ami a munkát illeti, ott én is nyilván törekszem a minél jobb eredményekre, érvényesítem az érdekeimet, és noha igyekszem korrekt lenni, azért olyan sokat nem lelkizek. A PÁROMMAL ezzel szemben abszolút hajlandó vagyok a kompromisszumra.

Most az lenne a túlzott elvárás, hogy a pasi is tudjon különbséget tenni köztem és a beosztottjai közt? Elég baj, ha nem képes erre.


Az anyagiak terén jogos, amit írsz, ugyanakkor ritka az a nő, aki konkrétan eltartatja magát, de közben meg nem hajlandó többet heletenni a házimunkába / gyereknevelésbe.

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé mellément, nem bánsz egyformán a beosztottaiddal, meg a családoddal, akinek ez se megy, az ne akarjon párt.
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
38%

"ugyanakkor ritka az a nő, aki konkrétan eltartatja magát, de közben meg nem hajlandó többet heletenni a házimunkába / gyereknevelésbe."


Na de ehhez kell a másik fél beleeggyezése is. Ha valaki "eltartatja magát", akkor van ott egy másik ember, aki ezt hajlandó megtenni.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
15. Hát ez az, mindenki olyat szagol, amilyet szakít!
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

15

Természetesen, de ettől még nem korrekt. Ahogy az a pasi sem korrekt, aki elvárja, hogy a barátnője is húzza az igáz nyolc órában, de egy mosogatást sem hajlandó kérés nélkül megcsinálni.


Értem, hogy minden kihasználó nőre jut egy papucs férj, de ugyanígy minden lusta herére jut egy csicska nő. És ez önmagában nem legitimálja a másik ember eszközként való használatát. Egyik oldalon sem.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Ha igazak is lennének a fentebb írt elvárások, akkor se lenne baj, mert ezek nem mondanak ellent egymásnak."

Tényleg mindenféle provokációtól mentesen kérdezem, hogy te ezt tényleg komolyan gondolod?

ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

18. Bár nem én írtam, de teljesen igaza van.

Nem mond ellent az, hogy a szeretteiddel kedvesen bánsz, a beosztottaiddal meg keményen.

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
19: Lehet így viselkedni, de nem gondolod, hogy ezek közül legalább az egyik csak egy szerep és nem a valódi személyiség?
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!