Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női elvárásoknak leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női elvárásoknak leginkább egy hasadt személyiség tudna megfelelni?

Figyelt kérdés

- a csávó a munkában/karrierben legyen egy domináns, vezető személyiség, aki a saját érdekeit érvényesíti határozottan, ha kell, elgázolja az útjában állókat

- otthon a csajával ezzel szemben ne legyen domináns, hanem mindig törekedjen kompromisszumra, kooperatív legyen

- viszont ha a csaj azt akarja, szex közben mégiscsak legyen határozott, domináns hím, aki szenvedélyesen falhoz vágja a nőcit

- higgyen a konzervatív férfieszményben, miszerint a pasi dolga fizetni randin meg többet keresni, megvédeni a csajt stb.

- de közben legyen modern, liberális pasi, aki nem várja el a nőtől, hogy cserébe több házimunkát végezzen


Ennyi különböző személyiségnek kell a férfiban lakoznia?


ma 16:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

20

Ja, a munkában felveszünk egy szerepet, ezzel most újat mondtunk volna?


Vagy te olyan őszinte és felszabadult vagy a főnökeid meg a beosztottaid közt egy nagy téttel bíró megbeszélésen, mint a pároddal egy lustálkodós délután az ágyban?


Én nem tudom, hogy akik ezen rugóznak, azok autisták, kisgyerekek vagy krónikus munkanélküliek?

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

20. Figyelj én is küzdők rendesen a magánnyal, soha nem kellettem egy nőnek se. :(

De hülyeséget nem kell mondani, az ember nem egyformán kezel másokat, van akit utálsz, van aki semleges, van akit meg szeretsz, ezek nem szerepek, a szerelmednek olyat is elnézel, amiért mást meg legszívesebben ki….

ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

20, nem tőlem kérdezted, de nem. A személyiséged nem egyetlen igaz viselkedés, hanem az, ahogy a nagyival viselkedsz, ahogy a haverokkal, ahogy a feletteseddel és ahogy a takarítónővel. Ezek mind-mind te vagy, mind a személyiséged.


És a legtöbb embernek ez megy. A munkában én is keményebb és határozott vagyok, a párommal meg bújós cica. Nem ismernének fel a kollégáim, de nem is kell.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
24%
21. Pozitív visszajelzést nem tapasztaló férfiak.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24, azért tenni kell valamit, hogy pozitívan reagáljanak rád.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
De tételezzük fel, hogy a pasi egy erős, domináns személyiség, akkor meg otthon kell inkább szerepet játszania, nem? Márpedig a nők többsége ösztönösen az ilyen férfiakhoz vonzódik.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy neked más a domináns. Nem a bunkó paraszt az, hanem aki megbízható.


És attól, hogy valaki megbízható, még szeretheti szeretgetni a párját. Nincsenek ennyire egysíkú személyiségek a való világban. Az élet nem egy amerikai film.

ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

azert kíváncsi lennék itt gyk-n pár ember IQjára, és persze arra, hogy mennyi kapcsolata van a külvilággal, más, hús-vér emberekkel.

na mindegy.


nagyon igazad van, kérdező, és nagyon ügyes vagy, hogy ezt így egyedül sikerült kigondolnod!!

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerek ilyen férfiakat, és tudtommal nem mentális betegek. Attól még, mert ne nem vagy valamilyen, nem jelenti, hogy nem is léteznek olyan emberek. Szép estét.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
25. Persze de ez kevésbé nyilvánvaló, ha korlátolt a szociális hálod, ha nem vagy empatikus, ha csak a médiának hiszel…..
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!