Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb megalázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megaláztatás amit kaptàl a nőktől?

Figyelt kérdés

Pl azért mert ronda vagy, dagi, melós , nem jártál egyetemre , alacsony vagy, kicsi a rudid stb


Engem azzal bántanak mindig hogy lusta vagyok lefogyni. Pedig betegségek miatt vagyok kövér.


ma 07:39
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

50


Nehéz volt megkeresni mert tavaly volt. 370 kalória egy adag vízzel és napi 2x ittam.


[link]


Nem volt semmi egyéb “nasi” amire te gondolsz. Rosszul voltam kb egész nap. És a munka után 8-12 órát aludtam hogy túl éljem.

ma 13:23
 52/54 anonim ***** válasza:

Ha te mondod...


Figyelj, engem nem kell meggyőznöd, de ha te tényleg betartasz mindent, ha tényleg ennyire beteg vagy, és még van bajod, akkor nekem valahogy nem illik az össze, hogy itt sírsz, hogy nincs csajod, mert dagadt vagy, és ki az, aki a kicsi pöcse miatt utasítottak el. Én emiatt hiszem azt, hogy sumákolsz.


Nekem évekig volt egy durva hajhullásom, ami a te problémáidhoz képest lepkefing, de annyi orvosnál jártam és vertem az asztalt, hogy nem igaz. Nincs olyan, hogy nem csinálnak semmit, akkor megyek tovább.


Rólam rohadt lassan mentek le a kilók, és akkor is paráztam, de ha ennyire roncs lennék, basszus, az utolsó dolog az lenne, hogy a gyakorin nyávogok, hogy milyen melósokkal nem jönnek össze a csajok.


Most tegyük félre azt, hogy szerintem aki saját magáról állítja, hogy jó ember, az red flag, és bevonzol valakit a személyiségeddel. Az szerinted nem fog hanyatt-homlok menekülni, amikor kiderülnek a betegségeid? Hogy ennyire elhagytad magad?


Mert a legkisebb bajod az, hogy a külsődön látszik a betegséged. Vagyis neked nagy baj, olyan, mintha a pókhálónak nem ragadna a hálója.


Nem az egészség kategóriában próbálod megoldani a problémáidat, hanem a kapcsolatokban sírsz, hogy nincs nőd. De ha neked tényleg vannak ezek a betegségeid, amiket leírtál, plusz azok, amiket nem írtál le, akkor ezek nem kifogások a kövérségedre, hanem bizonyítékok az igénytelenségedre.

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Konkrétan nem vettem élelmet magamhoz mert annyi helyen talaloztam össze a kalóriadeficit fogalmával hogy kétségbe esett gondolat után “ha nem eszek semmit “ akkor az 1000% deficit és majd akkor csak csak fogyni fogok. Hat nem így lett."

Hazudsz.

ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rendes orvosokat, dietetikust, személyi edzőt, olyat akinek van gyógytornász képesítése. A fent írt kalória biztosan túl kevés. Nekem Hashimoto PCos IR, és rohadt nehéz de így is tudok fogyni. Az egyik amire rajottem, hogy a kevés kalória ugyanolyan rossz mint a sok. Ne a tarskereses miatt akarj változtatni, hanem magad miatt. Engem 15 plusz kilóval vett el a férjem, most fogytam le belőle 5ot. És igen, rohadt demotiváló, hogy minden elvesztett kilóért 5* annyit kell küzdeni, mint egy egészséges embernek, de hidd el, még fogja érni a végén.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!