Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb megalázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megaláztatás amit kaptàl a nőktől?

Figyelt kérdés

Pl azért mert ronda vagy, dagi, melós , nem jártál egyetemre , alacsony vagy, kicsi a rudid stb


Engem azzal bántanak mindig hogy lusta vagyok lefogyni. Pedig betegségek miatt vagyok kövér.


ma 07:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy vonzó akkor nem. Egyébként ezt a kérdést újra meg újra felrakod és panaszkodsz. Nem fáradtál még el? Attóly hogy kiírod ide kb 2 havonta még nem fog történni semmi. Csak jelzem.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%

Te figyelj kérdező! Te kezdenél tulsulyos nővel???

Én is betegség miatt nem tudok fogyni. Igaz, el is jarok orvoshoz, egeszsegesen étkezem, sportolok, de ha megdoglok sem megyek 75 kg alá. Nem megy! Olyan szinten egeszsegesen etkezem, hogy a bőrömön, egy csepp matancsbőr, nincs. Hiaba vagyok husisy feszes a bőröm. De a ferfiak tobbsegenek, a vékony nő a vonzó!

Te is ugyanugy elutasitod a tulsulyos nőt! Nem ertem, miert varsz el olyat, amit magad sem tudsz megadni!

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
69%
08:29-es ezt a férfiak sose fogják megérteni. Tudod, csak ők várhatják el, hogy a társa csinos, szexi stb stb legyen. Ha a nő várná el akkor aztán menne a vergődés…
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

9


Jófiú vagyok. Kedves rendes valóban

ma 09:00
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
Múltkor azon ment a hiszti, hogy a nők miért nem mondják meg az ismerkedés beszüntetésének okát. Hát tessék, itt megmondták. Ez sem tetszik?
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

12


Én elhiszem neked. De mások nem fogjàk! Azt fogjàk mondani hogy pl kalória dús italokat nem szamolod bele az étkezésbe. És nem vagy kalóriadeficitben. Meg hogy nincs olyan betegség amivel kalóriadeficitben ne tudnàl fogyni.

ma 09:05
 17/42 A kérdező kommentje:

15


Ez most kinek írtad? Én olyat nem kérdeztem. Nekem el sem indul az ismerkedési fázis, mert rögtön a vágóhídat javasolják.

ma 09:12
 18/42 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged?
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
80%

17

Ezt a pár nappal ez előtti hiszti kapcsán írtam. Ha egy nő elmismásolja a választ, az a baj, ha meg egyenesen, őszintén megmondja a visszautasítás okát, akkor meg az…

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

18


hipotireosis, cukorbetegség, szívizomgyengeség, gericsérv, ízületi fájdalmak, vese és prosztata probelma.

ma 09:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!