Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb megalázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megaláztatás amit kaptàl a nőktől?

Figyelt kérdés

Pl azért mert ronda vagy, dagi, melós , nem jártál egyetemre , alacsony vagy, kicsi a rudid stb


Engem azzal bántanak mindig hogy lusta vagyok lefogyni. Pedig betegségek miatt vagyok kövér.


ma 07:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
80%
A legkisebb probléma veled, hogy dagadt vagy. Egy izmos emberrel sem jönnék össze, ha annyi baja lenne, mint egy 80 évesnek.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Ja és csak 36 vagyok, és 20 éve beteges.
ma 09:26
 23/44 anonim ***** válasza:
67%
Mindegyiket lehet kezelni mindegyikre van gyógyszer. A gerinc sérv itt az ami kissé problémás de egyébként csak a kifogásokat keresed hogy miért nem tudsz lefogyni. Tessék orvoshoz járni kikérni a véleményét mennyire terhelheted a szíved és keress olyan edzőt aki ért ilyesmihez. Addig mindenki el fog utasítani amíg semmit nem teszel az egészségedért.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

23


Már 17 évesen meg akartak műteni. De akár le is bénulhattam volna. A szüleim nem akartàk a műtétet. Így pár havonta egy rossz muzdulat és egy hétig mozogni alig tudok. De tudom mindjárt jöttök ez is kifogás! Mert mennyi kerekesszékes ember is kézi súlyzózik, és milyen erős karjuk van.

ma 09:47
 25/44 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem teszel azért, hogy a maximumot hozd ki magadból betegség mellett, akkor nem is lesz párod. Nem leszel egy kigyúrt testépítő, de sokkal jobb lenne a testednek és az önbizalmadnak is az biztos. Bocs, de nem fogsz úgy senkinek sem tetszeni ha egy roncs vagy!
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
80%
Nekem személy szerint nincs szükségem egy olyan párra akinek a pót anyukája kell hogy legyek és nem tudnék vele az életben haladni semerre.
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Az évek alatt sokszor dolgoztam a gondon. Jártam edzoterembe és volt segitsegem is. Aztán minden fèle szert beszedtem, aztán kezdtem hogy akkor nem eszek szinte semmit és megvonnom a kalóriát. Semmi nem hozott eredményt. Bevasaroltam otthonra való | közepes minőségű kondi gépeket. Ha futópadozok vagy kerékpározok 3 napig 2-2 órákat utána kb le vagyok benulva 2 hetre a derekammal. Mikor rendbe jövök és megint mozgok ahogy kell pár napot akkor utána megint a cipomet nem tudom felvenni.
ma 09:54
 28/44 A kérdező kommentje:

26


Mit értesz pót anyuka alatt?


Egyedül élek 6 éve. Mindent megcsinálok. Jah és lehet azért mert nem C type családban születtem de pl anyukamat nem akartam megdugni. Szóval nem pót anyuka lenne az esetleges párom.

ma 09:56
 29/44 anonim ***** válasza:

De, pótanyuka lenne.


Azt érti, hogy egy ilyen emberrel az egészséges párja sem tud teljes értékű életet élni.

ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

😟


Akkor örökké magányos leszek?

ma 10:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!