Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb megalázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megaláztatás amit kaptàl a nőktől?

Figyelt kérdés

Pl azért mert ronda vagy, dagi, melós , nem jártál egyetemre , alacsony vagy, kicsi a rudid stb


Engem azzal bántanak mindig hogy lusta vagyok lefogyni. Pedig betegségek miatt vagyok kövér.


ma 07:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

40


Te vagy az a felhasználó aki írta hogy 75 kg és nem tud lejjebb menni?

ma 11:57
 42/52 anonim ***** válasza:

41

Igen, mondjuk most mérlegre altam, ésn79

ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Ne add fel. Folytasd az étrendet és a sportot. Talán neked lesz szerencséd.
ma 12:22
 44/52 anonim ***** válasza:

Adhatok éppenséggel tanácsokat, lefogytam 32 kilót inzulinrezisztanviával, szóval pontosan tudom, milyen az, amikor még az elhízottaknak való torna sem megy.


De érdekel, hogy melyik az a betegség, amelyiknél az orvos a szemedbe nézett, és azt mondta, hogy "emiatt soha nem fog tudni egy kilót sem lefogyni ha éhezik sem".


És arra sem válaszoltál, hogy ezek a betegségek miben okoznak problémát. Veseprobléma, ez mi? Napi dialízis? Vagy gyógyszer? Vagy speciális étrend?

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

44


Pont ez az hogy nem. Az orvosok nem segítenek számomra. Legalábbis a TB alapú ingyenes ellátás. Ahányszor segítséget kértem > mindig el lettem hajtva hogy edzek többet és tegyem rendbe a étkezést. Amikor már 20x mentem a dolog után akkor kaptam beutalókat és macera volt az egész. 3x mentem oda velük mire kaptam időpontot. Az meg később pont nekem nem volt jó.


Saját tapasztalataim alapján nekem semmi nem segített. Konkrétan nem vettem élelmet magamhoz mert annyi helyen talaloztam össze a kalóriadeficit fogalmával hogy kétségbe esett gondolat után “ha nem eszek semmit “ akkor az 1000% deficit és majd akkor csak csak fogyni fogok. Hat nem így lett.


Vese és máj problémám az annyiban tesz hozzà hogy ha a méregtelenítés nem működik és a vízelet sem távozik. Azaz van hogy hatalmas inger után 2 csepp pisim lesz. De az inger 20 percenként van… akkor a nem működik a vízháztartartás. Edzés után a vízeletben távozik aminek kell hogy fogyás történjen. Illetve az izzadsággal. És a beteg máj miatt puffad a hasam. Állandó bél mozgás és úgy nézek ki mint egy terhes nő. Tarolom a vizet

ma 12:41
 46/52 anonim ***** válasza:
Kerdesre, tovabbra sem felelsz! Osszejönnél tulsulyos nővel?
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

46


Lehetséges. Jelenleg valahogy megoldást szeretnék a súly problémámra. Ez fontosabb nekem a szexnel is. Ami már kb abszolút nem érdekes számomra.

ma 12:47
 48/52 anonim ***** válasza:

"Konkrétan nem vettem élelmet magamhoz mert annyi helyen talaloztam össze a kalóriadeficit fogalmával hogy kétségbe esett gondolat után “ha nem eszek semmit “ akkor az 1000% deficit és majd akkor csak csak fogyni fogok. Hat nem így lett."


Mennyi ideig?

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

48


3 és fél hétig. Csak fehérje porokat ittam. 1000 kalora se volt per nap, pedig a súlyom / eletkorom és magasságom szerint 2500 nàl se voltam volna túlevésben.

ma 13:07
 50/52 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ettél. Látod, máris ferdítesz. Az, hogy nem rágtál, attól "vettél magadhoz élelmet". (De tudtam, hogy ez a barokkos fogalmazás valami sunyulás miatt van.)


Fehérjepor márkája? Mivel ittad?


Az meg hogy hazudsz-e, nem az én problémám lesz, csak mondom. Te maradsz így, ahogy vagy, ha nem vallod be, hogy este rád jött a falásroham, vagy akármi mást elhallgatsz. Ezt azért mondom, mert 20-on évesen végigcsináltam többször a Turbó Diétát, akkor még nem voltam IR-es, és azzal ugye napi 8-900 kcal volt meg, de amikor 30-asként csináltam IR-rel, akkor olyan "cukoréhes" voltam, hogy nem bírtam. Ha te konkrétan cukorbeteg vagy...

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!