Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a legnagyobb megaláztatás ami felizgat titeket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmi. Nem izgat, ha megaláznak, hanem fordítva.
2020. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!
2020. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinevetnek a kis kukacom miatt.

És persze aláznak is miatta, h mit akarok ezzel? :)

2020. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az anális "kényeztetés".
2020. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mikor az exemrol a farok meretrol beszéltünk. Elmondta h neki elég az enyém, de volt már dolga sokkal nagyobbal is....és akkor konkrétan ki is veséztük mekkora volt, ki volt az. Konkrétan az a tudat...tudom h a nagy fasszal is elbírt, sőt izgatta is a fantáziáját.
2020. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
ha csak csupán a megaláztatást nézem, akkor gerjedek a Cuckold/Hotwife dolgokra. Szóval hiába megalázó számomra, hogy a feleségem más farkától élvez hatalmasakat, attól még nagyon fel tud izgatni a gondolat.
2020. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Maximum az izgatna talán fel, ha én aláznék meg egy nőt 😳 Volt már ilyen, mindkettőnk akarata szerint.
2020. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki lennék kötözve, el lennék fenekelve, anális segédeszközöket dugnak fel nekem, ételmaradékot kellene lenyalnom egy lány lábáról, farokkínzás


19F

2020. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy karatés nő lábát megmasszírozhatnám.
2020. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy nálam idősebb lány egyszer verbálisan és fizikailag is megalázott, ami akkor egyáltalán nem volt izgató, ott és akkor pokoli érzés volt. Évekkel később, ahogy visszaemlékszek rá, vált izgatóvá, hiszen mást nem is tehettem, úgy tudtam feldolgozni a helyzetet, hogy megpróbáltam elfogadni. Kinevetett a kis péniszméretem miatt. Azt kérdezte, mit akarsz, te itt? kis huszár? Szexelni akartam vele, de mosolygott és mondta, hogy ezt felejtsem el. Majd a fejemet a kezeivel átkarolta és a combjai közé húzott. Nyelvvel próbáltam kielégíteni, de pár perc munka után láttam az unalmat a fején. Próbáltam mélyebbre hatolni, így vagy úgy kielégíteni, de szinte ugyanaz a lenéző mosoly volt a fején, sóhajtozott és utasításokat adott, hogy ne így csináld, ezt csináld, azt csináld, miközben a kezeivel és a combjaival tartott. Már levegőből is szinte kifogytam, a nyelveim elfáradtak és bármit csináltam, állandóan csak a negatívat kaptam, mindenért én voltam a hibás, olyan, mintha teljesen érzéketlen lett volna. Türelmetlen, elégedetlen és feszült volt, pedig kettőnk közül én voltam megalázva és már elegem is volta az egészből. Aztán azt közölte, hogy "te egy hülye lúzer vagy". a hajamat megmarkolva megint magához húzott és a combjaival teljes erőből összeszorította a nyakamat. Arra emlékszek, hogy még tudtam levegőt venni, de nagyon nehezen, illetve mivel lefárasztott, nem igazán maradt semmi erőm és olyan gyorsan történt minden, úgy éreztem, nem tudok mit tenni. Késő délután ébredtem fel, elég rossz, kómás, legyengült állapotban. A kövektező napokban tudtam összerakni, hogy konkrétan mi történt. Nyilván tudatosan szorított össze a combjaival, hogy leállítsa a vérkeringést az agyamban.. ami egy nagyon beteges "bosszú" volt. Hónapokkal, évekkel később kezdtem el elfogadni, feldolgozni a helyzetet, de amikor történt az egész, a legmegalázóbb, legembertelenebb helyzet volt, amit tizenévesen valaki átélhet, akkor egyszerűen túl fiatal voltam ehhez.
2020. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!