Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb megalázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb megaláztatás, amit egy fiú/férfi miatt, akit szerettek, elviseltetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az amikor nem gondolta hogy ott leszek a bulin ahol ő is és szemem láttára csókolózott mással.Azt hiszem ez eléggé szíven ütött és megalázó volt mivel ott voltak azért ismerősök is.
2012. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is a kétszeri visszautasítása annak ellenére, hogy a viselkedésével mindig azt éreztette, hogy szeret.

Aztán az, hogy amikor szakítás miatt szenvedett, hagytam, hogy az én vállamon "sírja ki" magát, holott tudta, mit érzek iránta.

Legutóbb pedig az, hogy mikor beszéltünk, elsírtam magam, pedig többen láttak, ő pedig elküldött, azt mondta, most menjek el, mielőtt még ő is elsírná magát.

2012. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:S és én még azt hittem, csak nekem sikerült ilyet kifogni... de akkor sajnos többen is vannak
2012. jan. 2. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért, neked mi volt? :/
2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mésodik vagyok, lehet hogy félreértettél, nem biztos, de a három eset amiről én írtam, mind egy és ugyanazon férfivel történt :( És volt még több is, de most ezek jutottak eszembe.
2012. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
háát már több mint egy éve csináljuk ezt... újra meg újra hitegeti, hogy milyen jó velem, meg szeret, imád stb, erre mindig kiderül vmi újabb, hogy hány lánnyal volt addig, összejárt a volt barátnőjével, stb. ami annyiból baj, hogy nekem hazudik. aztán ha olyan kedve van, akkor olyan bunkó velem, hogy csak nézek, pedig nem vagyok az a sértődős fajta. folyton teszi a szépet, de ha ottvagyok és cselekedni kéne akkor lekezelő, mondja hogy így meg úgy várja hogy összefussunk de aztán hiába vagyunk egy buliban pl ez nem látszik rajta... egyértelműen csak ARRA kellenék neki, csak az baj, hogy egy éve folyton kihasznál. én meg hülyén érzem magam, mert ha szól egyből megyek, mert hiányzik... de már fejlődök úgy érzem. nem szabad ezt csinálni, mert az ember saját magát fogja hülyének érezni
2012. jan. 2. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Az sajnos ismerős érzés.
2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2: tudom, hogy egyre értetted :)

és igen, nekem is volt olyan, hogy miközben engem ölelgetett, a csajokról beszélt... igazából így leírva elég hülyén hangzik, de ha az ember szerelmes, másképp gondolkodik

2012. jan. 2. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nekem kellett ez a látvány hogy kiábránduljak belőle,nagyon szeretem még mindig de soha nem tudnák megbízni benne.
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy jó barátomnak nagyon tetszett egy vidéki lány. Annak volt egy ronda, beképzelt, és levakarhatatlan barátnője. Na, ezt a szörnyet kellett egy randi alkalmával, eltávolítani, hogy a cimborám kettesben maradhasson a célszeméllyel.

Ímmel-ámmal udvarolgattam, és közben eltávolodtunk kb. két faluval arrébb. baromira nem tetszettünk egymásnak, remélem, számára is olyan kín volt az együttlét, mint nekem. :D

Ugyanis később mesélt fűnek-fának! Lett egy vőlegénye, azzal is találkoztunk pár hét múlva, az meg tréfásan alázgatott, jó magas lóról, hisz övé lett a férfias arcú, 140 kilós szupernő...

Életem leggusztustalanabb élményét végül is egy fiú miatt viseltem el, akit BARÁTI SZERETETTEL szerettem. :DDDD

2012. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!