Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes erre egy férfi? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes erre egy férfi? Minden érzelem nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tapasztalatlan is vagyok és nem sok pasival volt még dolog+szerelmes is vagyok, szval arra kérlek titeket, h lássátok meg ti, h mi volt/van most ezzel az egésszel.


Nyáron megismerkedtem egy ffival, akivel úgy gondoltam összeillünk, de éreztem, h ő kételkedik, nem biztos magában, kifogásokat keres.

Azt mondta, h sajnálja, de neki ez nem megy és felsorakoztatott minden hülye indokot, h miért nem. Ennek ellenére rengeteget beszélgettünk és találkozgattunk. Néha azt éreztem imád velem lenni, néha azt, h gyűöi az egészet.

Voltak kisebb nagyobb szüneteink, másfél hét, másfél hónap, de mindig én kezdeményeztem újra és ő mindig vevő volt rá.


Utolsó találkozásunknál kiböketem neki, h szeretem ő. Mire ő csak lemerevedett és annyit mondott, h kedvel, de nem tudja viszonozni az érzéseimet.

Ezt szex előtti állapotban mondtam neki, m2 meztelenek voltunk. Utána még vagy 2 órát feküdtünk összebújva az ágyon és beszélgettünk, mindenről. Miután eljöttem tőle többet nem kerestük egymást(másfél hónapja)


Amúgy soha nem feküdtem le vele, nem ment nekem, egyszerűen nem tudtam elengedni magam és fájt a dolog.

Másfél hónap telt el és nem tudom, biztos felejtenem kéne, de nem megy...

Én19/L Ő26/F


2012. jan. 2. 12:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát a srác valószínű már valami komolyabb kapcsolatot keres.
2012. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
:D hát én is, akármilyen hihetetlen:D
2012. jan. 2. 12:58
 3/28 anonim ***** válasza:
Éld az életed és megtalálod aki neked kell... mondjuk onnan, ohgy majd meg hal azért, hogy lásson.
2012. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg kedvel, de csak úgy, hogy aranyos, kedves lány, jó elszórakozni vele, de semmi több. És nem is lesz.

Ha te tényleg szereted, neked csak kínzás az egész, szóval inkább ne keresd többet, ha ő keres, akkor se reagálj rá.

Ha elfelejted sokkal jobb lesz, tényleg. Először nehéz, de majd idővel.

És ismerkedj másokkal is, hogy ne zombulj bele a saját gondolataidba vele kapcsolatban.

20L

2012. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Én élem az életem én élni is akarom.

De miért nem tudom kiverni a fejemből. Én elfogadom, ha nekem nem ő az igazi. Csak... mégis hiányzik...

2012. jan. 2. 13:00
 6/28 anonim ***** válasza:

Előzőnek: ezt most honnan vetted??


Válaszadónak: ha akarna tőled valamit, akkor már keresett volna. Mivel nem volt szex, csak majdnem, még azt se mondhatod, hogy kihasznált. Bár pont ennek a hiánya okozhatja a fejtörést neki.

Egyébként miért voltatok meztelenek, ha nem szexeltek soha? Vagy legalább valami orál mutatványok voltak legalább, mert akkor megint más a helyzet.

2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó partit látod benned. Ha nincs ló, jó a szamár is alapon (ezért nrm is keresett) Annyi legalább volt benne, hogy nem használt ki - testileg.

Keress mást, nem illettetek össze.

2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
ma 13:01 vagyok. Az "Előzőnek" címzett sor az elsőnek ment!
2012. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

ki nem szarja le!!!!

a bajod.

2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Mintha csak a saját gondolataimat s érzéseimet olvastam volna. Szóról szóró a sajátjaimat :( Annyi, hogy soha nem voltunk ennyire szexközeli állapotban.

Mi akkor voltunk ennyi idősek, mikor megismertük egymást. Most 21L és 28F

2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!