Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes erre egy férfi? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes erre egy férfi? Minden érzelem nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tapasztalatlan is vagyok és nem sok pasival volt még dolog+szerelmes is vagyok, szval arra kérlek titeket, h lássátok meg ti, h mi volt/van most ezzel az egésszel.


Nyáron megismerkedtem egy ffival, akivel úgy gondoltam összeillünk, de éreztem, h ő kételkedik, nem biztos magában, kifogásokat keres.

Azt mondta, h sajnálja, de neki ez nem megy és felsorakoztatott minden hülye indokot, h miért nem. Ennek ellenére rengeteget beszélgettünk és találkozgattunk. Néha azt éreztem imád velem lenni, néha azt, h gyűöi az egészet.

Voltak kisebb nagyobb szüneteink, másfél hét, másfél hónap, de mindig én kezdeményeztem újra és ő mindig vevő volt rá.


Utolsó találkozásunknál kiböketem neki, h szeretem ő. Mire ő csak lemerevedett és annyit mondott, h kedvel, de nem tudja viszonozni az érzéseimet.

Ezt szex előtti állapotban mondtam neki, m2 meztelenek voltunk. Utána még vagy 2 órát feküdtünk összebújva az ágyon és beszélgettünk, mindenről. Miután eljöttem tőle többet nem kerestük egymást(másfél hónapja)


Amúgy soha nem feküdtem le vele, nem ment nekem, egyszerűen nem tudtam elengedni magam és fájt a dolog.

Másfél hónap telt el és nem tudom, biztos felejtenem kéne, de nem megy...

Én19/L Ő26/F


2012. jan. 2. 12:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, h sajnálja, de neki ez nem megy és felsorakoztatott minden hülye indokot, h miért nem."


Szóval elmagyarázta az álláspontját, de ezt nem hallgattad meg, hanem betetted a "mindenhülyeindok" rekeszbe, most meg tőlünk szeretnéd tudni, mit gondolhatott.


"Utolsó találkozásunknál kiböketem neki, h szeretem ő. Mire ő csak lemerevedett és annyit mondott, h kedvel, de nem tudja viszonozni az érzéseimet."


Nyilván nem gondolta, hogy eljuttok valaha is a szexig, mert nem viselkedtél erre utaló módon.


"Ezt szex előtti állapotban mondtam neki"


Akkor lett volna szex előtti állapot, ha szex követte volna. Valójában "egymás mellett fekvés-előtti állapot" volt. Valószínűleg ezekből volt már baromira elege.

2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

1.Azért gondolom hülye indokoknak, mert egyik alkalommal felhozta, h ez meg az pl a korkülönbség a gond. A másik alkalommal pedig kb ezt mondta: jajj a korkülönbségen túl tudnám tenni magam, nem is hanem...

És ezt nem egy ilyen indokkal eljátszotta.


2. Szex előtti állapot volt, mert meztelenek voltunk. Én nedves voltam, neki pedig állt. Mi ez ha nem szex elötti állapot?

3. Igazad van, az, h nem feküdtem le vele ennyi idő után(3hónap) egy 26 éves ffinek már sok idő. Ebben teljesen egyetértek veled.

Amúgy elfogadtam az indokait, akármilyen szar indokok is voltak. Csak vhol a szívem mélyén úgy érzem, h szeretett vna velem lenni, de vmi megakadályozta.. Vmi, ami vagy velem, családommal kapcsolatos(anyum és ő pl kollégák), vagy az, h én még gimibe járok, mert 5 évfolyamosba mentem vagy vmi más ki nem mondott gondja volt/van.

2012. jan. 2. 20:48
 23/28 anonim ***** válasza:

"Szex előtti állapot volt, mert meztelenek voltunk."


Nem volt szex előtti állapot, mert nem követte szex.


"Én nedves voltam, neki pedig állt. Mi ez ha nem szex elötti állapot?"


Mi előtti állapot volt? Leírtad. Feküdtetek két órát egymás mellett, mert szex az nem volt, noha talán sok mindent helyrehozhatott volna. E két óra során a barátod megállapította, hogy nincs értelme tovább várni. Mondjuk ő se komplett, hogy hónapokig viselte, hogy egy kislány így szórakozzon vele.

2012. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Igen, elismerem egy hisztis, havibajos kis pics@ voltam. Ebben teljesen igazad van, de ezt már nem lehet helyre állítani?

Másképp állnék a dolgokhoz... Csak egyszerűen tehetetlennek érzem magam.

2012. jan. 3. 08:09
 25/28 anonim válasza:
Nem is csodalkozom, hogy nem akar veled kapcsolatot. 19evesen itt probalod megoldani a problemaidat. Es ahogy az ember olvasgatja a panaszaidat nem is egy felnott not lat, hanem egy tapasztalatlan kislanyt. Egy erett ferfinak igazan nem a pubertajaval kuszkodo kislanyra van szuksege.
2012. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 fehér gandalf ***** válasza:

3 hónap és nincs sex? nemcsoda h nem lett belőle semmi.


csak a fogad ért a makkjához? sztem attól még mindig makkolatlan vagy.

2012. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 fehér gandalf ***** válasza:
nálunk férfiaknál a sexel egyidőben alakulnak ki az érzelmek vagy legalább jól kell kinéznie.
2012. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Érzem én, h elcsesztem...Pedig annyira jól szerettem vna mindent csinálni.

Makkolatlan? Ez mit is takar egész pontosan?

Amúgy csináltam vna neki tovább, de nem éreztem rajta, h élvezné... nem is mondott semmit.

2012. jan. 15. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!