Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes erre egy férfi? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes erre egy férfi? Minden érzelem nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tapasztalatlan is vagyok és nem sok pasival volt még dolog+szerelmes is vagyok, szval arra kérlek titeket, h lássátok meg ti, h mi volt/van most ezzel az egésszel.


Nyáron megismerkedtem egy ffival, akivel úgy gondoltam összeillünk, de éreztem, h ő kételkedik, nem biztos magában, kifogásokat keres.

Azt mondta, h sajnálja, de neki ez nem megy és felsorakoztatott minden hülye indokot, h miért nem. Ennek ellenére rengeteget beszélgettünk és találkozgattunk. Néha azt éreztem imád velem lenni, néha azt, h gyűöi az egészet.

Voltak kisebb nagyobb szüneteink, másfél hét, másfél hónap, de mindig én kezdeményeztem újra és ő mindig vevő volt rá.


Utolsó találkozásunknál kiböketem neki, h szeretem ő. Mire ő csak lemerevedett és annyit mondott, h kedvel, de nem tudja viszonozni az érzéseimet.

Ezt szex előtti állapotban mondtam neki, m2 meztelenek voltunk. Utána még vagy 2 órát feküdtünk összebújva az ágyon és beszélgettünk, mindenről. Miután eljöttem tőle többet nem kerestük egymást(másfél hónapja)


Amúgy soha nem feküdtem le vele, nem ment nekem, egyszerűen nem tudtam elengedni magam és fájt a dolog.

Másfél hónap telt el és nem tudom, biztos felejtenem kéne, de nem megy...

Én19/L Ő26/F


2012. jan. 2. 12:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

igen orál volt, de csak nekem.:) Jó, ez most lehet, h úgy hangzik, h én használtam ki őt... Amúgy meg sokszor csináltuk ezt csak meztelenek voltunk, simogattuk egymást, csókolóztunk... jó volt vele.

Szval,akkor kedves 4. válaszoló azt mondod, h azért nem is akar tőlem semmit, mert nem feküdtem le vele?

De h volt képes ott feküdni akkor mellettem és beszélgetni? És bújni? áhh

2012. jan. 2. 13:04
 12/28 A kérdező kommentje:
És én azóta egyáltalán nem kerestem őt, semmilyen formában. És nem is fogom keresni...
2012. jan. 2. 13:05
 13/28 anonim ***** válasza:
HOgy érted hogy orál csak neked? Te szo.ptad le őt vagy ő nyalt ki téged? Nekem nem tiszta.
2012. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Csak ő nyalt ki engem...
2012. jan. 2. 13:06
 15/28 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes...és még mi, nők vagyunk érthetetlenek és bonyolultak? :/ Én írtam, hogy mintha csak magamat olvasnám. Egyszerűen LEHETETLEN eligazodni némelyikükön.
2012. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Utolsó: h hívják a te párodat? lehet egy személyről beszélünk xD

jajj, akkor szerencsétlenség vagyok...

2012. jan. 2. 13:14
 17/28 anonim ***** válasza:

ma 13:01 vagyok

Ha ott vagytok meztelen és téged rendbe rakott nyelvészetileg lehet, hogy arra számított, hogy te is rámozdulsz, de erőltetni nem akarta. Próbáltál te hozzáérni, kézzel, szájjal stb? Próbálkoztál nála vagy csak ott voltál, s rá vártál? Lehet, hogy neki az jött volna be ha te rámenősebb vagy. Van ilyen aki nem szereti ha a nő csak várja a csodát...


S igen az orgazmus hiánya okozhatja az érdeklődés csökkenését.

2012. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Utolsó" vagyok. Sajnos nem a párom, legalábbis nem a klasszikus értelemben :(

Attila. De azért szerintem nem egy személyről beszélünk:D

2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Egyszer próbálkoztam vele, mert éreztem, h nekem s kéne adnom vmit. De ő csak feküdt és kicsit sem láttam rajta, h élvezi és egyszer véletlen hozzáért a fogam a makkjához és inkább abbahagytam... Nem akartam neki rosszat, de én tapasztalatlan vagyok ilyen téren és hát, ha egy kicsit bátorítóbb lett vna... Szval nem vagyok frigid, nem undorít ez a dolog, sőt nekem olyan gondjaim sincsenek, h a spermát nem nyelném le, mert igazából nem verem nagy dobra...


És igen, én is úgy gondolom, h a szexhiánya gond volt, de ha egyszerűen olyan görcsbe voltam, h nem ment...

Kb 5 perc után mindig be akarta rakni. lehet én működök furán, de mondjuk egy 15-20 percre ezt nem lehet kitolni?


Am meg szegényem nagyon kívánt, sokszor állt a pénisze már csak egy csóktól is...

2012. jan. 2. 13:27
 20/28 A kérdező kommentje:
És igazából én is rettentően kívántam őt. Nem tudom mi volt a gond...
2012. jan. 2. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!