Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne az igazi megoldás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az igazi megoldás az incel társkeresési problémára?

Figyelt kérdés
ma 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

#5


173 cm vagyok, de veletek ellentétben engem sosem érdekelt igazán a magasság. Egyetlen esetben fordult elő az, hogy ezen igazám elgondolkodtam, amikor 18 évesen a neten ismerkedtem egy velem egykorú 18 csajjal, és benne volt a pakliban, hogy ő magasabb, mint én. Magasabb is volt pár centivel, de nem érdekelt senkit, összejöttünk.

Jelenleg gazdag sem vagyok. Hosszú időn keresztül előfordult az, hogy mackóban jártam a városban, mivel attól féltem, hogy a farmerom elszakad, így azt csak különleges alkalmakra (pl. randi vettem fel).


Az igazsághoz persze az is hozzátartozok, hogy nekem fiatal barátnőim votam. 30 feletti nőkkel nem tudom, milyen a csajozás. Fiatal nőket azonban nem lehetetlen felszedni, olyan is volt már, hogy egy 22 éves csaj már első randin a barátnőm lett.


#3 voltam

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Az nem baj amikor a jóképű pasi csak az ejakulációért szed fel csajokat a szórakozóhelyen, utána lekoptatja őket, ha te nem vagy a nők által elvárt férfi ideál akkor ne is gondolj a szexre csak ha nagy nehezen összejön egy párkapcsolat...
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

12, de társkeresésről szól eeeeelvileg a kérdés, nem szexpartnerkeresésről...

Ráadásul az incelek állandóan azt bizonygatják, hogy nekik normális kapcsolat kell, mégis mindig a szexről beszélnek. Akkor valójában ők csak alkalmizni akarnak folyton? Azaz lényegébne ők csak irigyek azokra, akik sokat szexelnek?


Ez olyan, mint hog yén nem tudok vezetni, de fel vagoyk háborodva, hogy nincsenek meg az adottságaim mint Alonsonak. Nnnnem lehet, hogy előbb be kéne ülni egy autóba és végigmenni az utcán balesetmentesen? Miért kéne egyből a legjobbnak lennem? Miér tőt irigylem ahelyett, hogy az előttem lévő 1 vagy 2 lépcsőfokra koncentárlnék, és nem a toronyház felső szintjére?

Vergődés ez az egész, semmi köze a valódi társkeresési problémákhoz...

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azok a kommentek.. 😄

Iskolai végzettségnek semmi köze a csajozáshoz, sosem volt.

Kinézet dominál főleg.

Egy jóképű srácnak mindig 100x könnyebb dolga lesz a nőknél, mint egy csúnyának.

Semmilyen megoldás nincs, ha csúnya vagy akkor rábasztál és kész.

Keresel egy hasonló szintű nőt, vagy megdöglesz egyedül.

Sajna ez a valóság.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15:19 "Most is van ingyenes pszichológus. Szerinted hány ment el?"


Ez a 2 havonta van 10 perc "terápia" jellegűre gondolsz? :D

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!