Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nő nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, a házasságom nem jó, kisbabánk kicsi. A férjem szerint senkinek nem fogok kelleni a gyerekkel, nem fogok új párt találni.

Ez tényleg így van, vagy csak azért idegesít vele hogy sakkban tartson?



ma 10:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

"Hány olyan nőt ismerek, aki elvált, vagy egyedülálló anyuka, és mégis van barátja, vagy már meg is házasodott újra..."

Ilyeneket szerintem mindenki ismer. Csak kéne a bánatnak az új barát/férj...

Nem arról van szó tehát, hogy SENKINEK nem kell, hanem hogy nagyobb (sokkal nagyobb) eséllyel olyan valakinek, akiről nem mondható el, hogy jobb vele, mint nélküle, egyedül. (Mivel ez alapból nem mondható el a teljes - tehát nem csak a 30-as egyedülálló anyukák számára - rendelkezésre álló felhozatal jelentős részéről...)

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én azért is bíztatlak, mert volt kisgyerekes párom évekig.

És egyáltalán nem volt gond a gyerek, teljesen más miatt mentünk szét.

Gondolj bele, pl mennyi az elvált férfi??? Sokuknak szintén van gyermeke, ők is vágynak párra, és nem feltétlenül akarnak újabb gyereket, de ez csak egy példa.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekem elváltak a szüleim, és apám kifejezetten egy gyerekes nőt keresett. Azért, mert ő már nem akart másik gyereket, és azt gondolta, hogy nem lenne fair egy gyermektelen nővel összejönni.

Szóval szerintem bőven van esélyed, szintén elvált, gyermekes férfiaknál. Csak hát ilyenkor már neked is kompromisszumokat kell kötni.

ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Válj el, aztán meglátod, valakinek sikerül, valakinek meg nem. Mindenki aszerint mond véleményt, amit tapasztalt. Kisbabával a karodon nem hiszem, hogy lesz időd randizgatni. Igen, fogsz kelleni, legfőképp szexpartnernek. Egyedülálló anyaként sajnos ezt mondatják velem a tapasztalatok. Sajnálom!
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

“Akinek igazán kellesz, annak gyerekkel együtt is fogsz.“


Ez a változás, amiről beszélnek. Le fognak kopni a könnyű, alacsony befektetésű nőket(lányokat) kereső férfiak.


Nyilván kevesebbnek fogsz kelleni, de csak a “férgese” hullik ki, akiket alapvetően is jobb, ha kerüldz. Egyébként 30 felett majdnem minden nőnek vannak gyerekei!

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!