Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nő nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, a házasságom nem jó, kisbabánk kicsi. A férjem szerint senkinek nem fogok kelleni a gyerekkel, nem fogok új párt találni.

Ez tényleg így van, vagy csak azért idegesít vele hogy sakkban tartson?



ma 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem ertem a kérdesed, szerintem te is nagyon jól tudod, hogy kisgyerekes anyák is szoktak párt talalni, biztos neked is van ilyen ismerősöd.


Nyilván mehezebb, de nem lehetetlen.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Ez butaság. Akinek igazán kellesz, annak gyerekkel együtt is fogsz. Akinek meg nem, annak nagy valószínűséggel nem komolyak a szándékai. Egyedülálló anya voltam 3,5 évig. Akikkel ez idő alatt megismerkedtem, nem azzal volt problémájuk, hogy gyerekem van, hanem alapból nem akartak kapcsolatot, se velem, se mással. (Azóta is egyedül vannak, pedig lassan 10 év eltelt). Aztán megismertem valakit, aki nyitott volt egy normális kapcsolatra és elfogadta, hogy van gyerekem. Azóta már házasok vagyunk és van közös gyermekünk is.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de mégis bogarat ültetett a fülembe, hogy senkinek nem fogok kelleni, senki nem akarja más gyerekét nevelni, meg hogy a saját boldogságomat nem helyezhetem előtérbe, nekünk együtt KELL maradni a gyerek miatt hogy ő legyen boldog…
ma 10:37
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Először is válj el, mert soha nem lesz önbizalmad egy ilyen gyökér mellett.

Aztán a bogarat pszichoterápia segítségével ki lehet piszkáltatni.

Ez muszáj a gyerek érdekében. Eszköztelen, befolyásolható anyuka mellett pokol az élet.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Ne azért válj el hogy lesz-e valaki vagy sem hanem mert neked ott nem jó. Ez nagyon fontos ne legyél kapcsolat függő békélj meg magaddal és akár a kettesben életeddel a gyerekkel. Én is elváltam fiatalon egy 2 évessel az uj párom nagyszerű ember bármikor találhatott volna magának gyerek nélküli hölgyet is, de neki én kellettem igy ahogy.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már fiatal vagy..! csak le akarja rombolni az önbizalmad!

Az egyik ismerősöm akinek 3 gyereke van,neki is sikerült..

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk elég furcsa, hogy együtt élsz a férjeddel, és azon jár az eszed, hogy ha elválnátok és újra párt keresnél, akkor mennyi esélyed lenne.


Elárulok egy nagy titkot!

Csak akkor érdemes elválni, ha egyedül is jobb lenne, mint a mostani házasságodban!

És semmi jó nem sül ki abból, ha válás után azonnal fejest ugrasz egy másik férfi karjaiba.

Igen, lehet párt találni kisgyerekes anyaként. De sokkal több kompromisszumot kell kötnöd, mint egyedülállóként, amellett a 32 év is kisebb esélyt ad, mintha 22 lennél.

Nem tudom, eddig mit tettél (tettetek) azért, hogy a házasságotokat rendbe hozzátok, de első körben ezt kéne megpróbálni. Pl. párterápiával próbálkoztatok már?

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 babyboom567 ***** válasza:
75%
7-es alaphelyzetben igazad van, de a kérdező férje egészen biztosan egy nárcisztikus bántalmazó, ha ilyet mond az "elvileg szeretett" feleségének, hogy senkinek sem fog kelleni ezután.És egy nárcisztikus bántalmazóval nem kell párterápiára menni,hanem amilyen gyorsan lehet kilépni a kapcsolatból.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ezt mondta, mielőtt elhagytam 2 gyerekkel. Azóta sincs senkim, de nem is akarok. Igaza van az előttem lévő válaszolónak, egy bántalmazóval élsz együtt.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen maradtam egyedül 3 kicsi gyerekkel, több udvarlóm is volt, most van már egy vőlegényem, akivel nyáron házasodunk.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!