Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekes nő nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, a házasságom nem jó, kisbabánk kicsi. A férjem szerint senkinek nem fogok kelleni a gyerekkel, nem fogok új párt találni.

Ez tényleg így van, vagy csak azért idegesít vele hogy sakkban tartson?



ma 10:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Most őszintén , 32 éved alatt még nem láttál olyan nőt , aki újraházasodott ?
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
35 éves voltam, amikor szétmentünk akkor volt két éves a kicsi . Azóta sincs senkim , DE azért , mert én nem akarok, nekem jo így.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%

Csak azért mondja, mert fél hogy elhagyod, és attól is, hogy mással jobban jársz. Előre féltékeny. Már attól jobban fogsz járni, ha új életet kezdesz, nélküle.

15 hónapos volt a babánk, mikor beadtam a válópert. Már ahogy elhagyta a házat, úgy éreztem fellélegeztem. Maga a per időszaka hullámzó volt, nagyon vártam a végét. Közben a jogsit csináltam, az oktatónak sírtam néha. Közben online kerestem barátokat, nem társkeresőn, hanem volt akkoriban ilyen barátkozós oldal. És lettek új barátaim, új céljaim, a gyerkőc 2 éves korában elmentem dolgozni, és totál kinyílt a világ. Addigra már volt egy kis futó kapcsolatom, aztán elkezdtek nagyon nyitni felém, mert ki voltam virulva, láthatóan nagyon rendben voltam lelkileg, és vonzottam a férfiakat (nem vagyok egy bomba nő..). Maga a kisugárzás számított szerintem. Egyensúlyban voltam. A gyerkőccel jöttem rögtön, hogy hátha elijeszti őket, de nem :D Többen kénytelenek voltak kiábrándulni, mert nem akartam kapcsolatot, egy tartós volt, akivel több évig együtt is éltünk, de ennek is véget szakítottam (játékfüggő lett). Utána egy évvel ismertem meg a férjem, 10 éve vagyunk együtt, nemrég született kisbabánk. :) Szóval nagyon is van élet a válás után. :)

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Sakkban akar tartani. De az tény, hogy így nehezebb párt találni.

De azért a sztereotípiában is van igazság, hogy azért kerülik a gyerekes anyákat, mert elsősorban apára vadásznak a gyereknek. Ami érthető indok is lenne. Csakhát sok férfi esik pofára.

ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nagyon sok évet lehúztunk egymás mellett (16), tény hogy sok mindenen átmentünk, de azért mert én tűrtem. Eddig. A babánk későn érkezett hozzánk nem rég, mert eddig nem jött össze, ez egy csoda… Nem akarok megmenteni semmit vele, fiatalnak érzem magam újabb 16 évhez vele. De ő folyton ezt mondja, hogy a gyerek az első, nem az hogy én boldog legyek, senkinek nem fogok kelleni a lányommal együtt, annak meg szerinte felelőtlen vagyok, hogy x számú pasival jöjjek össze amíg újra meg nem találom azt aki esetleg tartósan velem lenne, ( szerinte egyébként 100 ból 1 ilyen van) és a gyerek ezt a “pasizást ne nézze”.

Nem gondolnám, hogy igaza van, de tudjátok amikor napi szintű a vita, és ezt vágja századjára az ember fejéhez a másik, akkor elgondolkodik, agyal és kiváncsi mások véleményére.

ma 11:41
 16/25 anonim válasza:
82%

Rengeteg korban hozzád illő társkereső pasi van akinek már van gyereke, vagy még ezután szeretne. Náluk általában nem jelent problémát, ha a másik félnek van már.


Ritka az olyan aki azt mondja, hogy neki csak a saját kell, nem neveli másét.

Az olyan pedig még ritkább, aki nem akar gyereket.


Nyilvánvaló, hogy a férjed csak le akar húzni, undorító 😞

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Az már biztos, hogy a kapcsolatotok kuka. Így nyugodtan hívhatod az exednek. Normális ember meg nem ad az exe tanácsaira és véleményére.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a formában és ilyen töltettel persze nem állja meg a helyét a mondandója. De egy kicsi igaza mégis van...

Szétnéztél már a "piacon"? Gyerek nélkül, 30 alatt sem egyszerű tényleg jó férfit találni. Siralmas a felhozatal. 30 fölött a korban hozzád illő, aki vonzó ÉS normális, garantáltan barátnős vagy nős és többnyire apuka. A többivel valami van... Vagy nem vonzó, vagy nem normális, vagy nem igazán alkalmas komolyabb kapcsolatra, együttélésre stb. "Minőségi" férfit, aki független is, nagyítóval sem nagyon találni, ellenben az igény rá hatalmas, minden nő ilyet akar, nem valami "kompromisszummal" vergődni. Neked ezzel az igen komoly mennyiségű nővel kellene tudnod felvenni a versenyt. Ha nagyon jól is nézel ki, az kevés, mert lesz más is, aki szintén, csak gyerektelen, meg mondjuk 25-30 közötti.

ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy nem is kell rögtön a "piacot" nézni. Vedd górcső alá a barátnőid, (volt) kolléganőid, egyéb ismerőseid párját/férjét és kapcsolatát/házasságát. Légy őszinte (legalább magadhoz): mennyire tudod közülük azt mondani, hogy szívesen elfogadnád magadnak? ... És még ezekről (erről a valószínűleg kevésről) sem tudhatod, nem vagy ott velük a 4 fal között...
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány olyan nőt ismerek, aki elvált, vagy egyedülálló anyuka, és mégis van barátja, vagy már meg is házasodott újra...

Sőt, meglepődnél, ha azt mondom, hogy az ismerősi körömben a legnagyobb versengés pont egy elvált anyukáért van...

Férjed meg azért mondja, mert ezzel is manipulálni akar.

ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!