Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevésbé szép nők irigyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép nők irigyek a szépekre?

Figyelt kérdés
Férfiaknál nagyobb a szórás, mert vannak a jóképű, magabiztos fellépéssel és jó egzisztenciával rendelkezők, akik dugják a nők nagyrészét, sok átlagos vagy az alatti pasi meg láthatatlan, semmi érdeklődést nem kap. Nőknél is biztos van különbség külső miatt és a szépek több figyelmet kapnak, de igazából a kevésbé szépeknek is azért valami csurran-cseppen.

ma 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"külső miatt és a szépek több figyelmet kapnak, de igazából a kevésbé szépeknek is azért valami csurran-cseppen"

Ez mindkét nemre igaz.

ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, hogyne lenne kulönbség. Ránk, atlag, vagy az alatti nökre, a kutya sem nez, ha mégis, akkor örülhetünk, h valaki egyaltalán hozzank nyúlt... Párkapcsolatban pedig többnyire, úgy bánnak velünk, mint a mosórongyal... "Ha nem tetszik, el lehet menni" jeligével. A randikon meg hálásak lehetünk, ha csak a sajat részünket kell fizetni! Irigy nem vagyok, inkább szomoru, hogy ez a sors jutott.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már meg, hogy ha az átlagos vagy átlag alatti pasi láthatatlan, meg semmi figyelmet nem kap, akkor a kevésbé szép nőknek honnan csurran-cseppen valami?

Nehogy azt mondd már, hogy minden nőnek csak a jó pasik jutnak! Érzek itt némi ellentmondást.

Amúgy ha a net mögül kibújnál és kimennél néha az utcára, láthatnád, hogy rengeteg boldog átlagos, sőt átlag alatti pár is van.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem àtlagos nő vagyok, engem abszolút nem zavar,ha valaki szép és sikeres, örülök is,ha valaki boldog és ezt őszintén így gondolom.

Viszont az igazságtalansàg zavar,bàr ezt már megszoktam... Szóval, hogy aki dekoratív,az hosszú ideig lehet következtezmények nélkül hisztis,ràtarti,egoista, úgyis elnézik neki, azzal a címszóval,hogy biztosan azért raplis,mert rossz napja van szegénynek.Míg egy kevésbé feltűnő nőnek a legapróbb hibàjàt is felnagyítjàk.🤔

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a liga amelyik őket érdekli az nekem egyáltalán nem a zsánerem..
ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Attól,hogy szép vagyok nem könyebb.Többen akarnak megdugni,ennyi.Mondjuk ez se lenne baj,csak még több érthetetlen hülye van a nyakamo.Ugyanugy csaltak meg,aláztak meg,mint másokat.Főleg,hogy nekem a kapcsolat nem létfontosságú,a szex viszont jó,ga van.Na azt se bírjak elviselni,ha egy nő ugy mer tenni,mint egy férfi.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés.
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szép nők is lehetnek irigyek az átlagokra.


Ez belulről jön komplexusokbol nem abbol hogy ki szép ki nem.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Nem 🤣🤣🤣 nekik minden megadatott, ahogy a 4es írja

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rajtam elfér még egy adag 0%-ra pontozás, úgyhogy nem tagadom, g*cironda (fejű) nőként én igenis irigy vagyok rájuk. Tudooom, csúnya-búnya dolog, illetlenség, súlyos jellemhiba, a világ legromlottabb emberévé tesz, meg minden... Hagyjuk.

Teljesen más a világ, a létezés ronda nőként. A 2-es és a 4-es jókat írtak. Én a 2-eshez pl. még hozzátenném, hogy az a "valaki" is amúgy olyan, hogy nem csak az extra válogatós bombázók, hanem bármelyik nő, akinek ép az esze, a látása, a szaglása stb., elsírná magát tőle. Nekünk ilyen alakoktól kéne marha boldognak lennünk vaaagy az élethosszig tartó "szingliségtől", mert utóbbi is akkora klassz dolog ám...

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!