Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek más a szép, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek más a szép, vagy van olyan férfi akihez egy férfi sem fog vonzódni?

Figyelt kérdés
szept. 2. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Izé... szerinted átlagban a férfiak mennyit tesznek, például a nőkkel összehasonlítva a SZÉPSÉGÜKÉRT, kérdező?
szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
# jav. egy nő sem...
szept. 2. 12:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki mindenki szemében csúnya. Így jártál.
szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen körökben keresel. Kis 20 éves fodrász srácok nem fognak 55 éves kopasz palikkal összejönni igaz szerelemből.



Nagyjából a saját korosztályodban keress, ne csak a testi dolgok alapján, és ne csak az alkalmi dugásokat hajtsd.


Én iamerek sok boldog meleg párt, nagy részük nem adonisz, viszont emberileg figyelnek egymásra, tesznek a kapcsolatért, és a traumáikon igyekszenek túllépni.


Igen, soka traumatizált meleg, nem véletlenül, de ettől még lehet egészs kapcsolatod.


Kitartás.

szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Nos, mindenkinek más az izlése. Nekem meg a barátnőimnek totálisan más, akiket ők imádnak szerintem elég csúnyák és fordítva. De ha megnézem, igazából a mai beauty standardok szerint egyik se egy rém, csak mást szeretünk (mondjuk ők az extrém vékony srácokat, én meg szeretem ha egy férfi szélesebb nálam, maszkulinabb). Egy pont alatt viszont előjön, hogy a szociális elvárások alatt vannak az emberek, akármilyen kategóriába is tartoznak külsőre.
szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A melegeknél eléggé magas az esztétikai mérce, felszínesebbek tudnak lenni mint a heteró nők az tuti.


De szerintem egy kis odafigyeléssel, öltözködéssel, edzéssel, egy jó frizurával sokat lehet dobni valaki külsején.

szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Én mindig meg vagyok lepve, amikor egy férfi azt hiszi magáról, hogy az arca miatt nem vonzó. Nagyon kevés igazán csúnya férfit láttam életemben, ők olyan kivételes esetek, akik valamilyen komolyabb genetikai hibával születtek, ami miatt torz az arcuk. Alapvetően egy férfi vonzerejét nem az arca adja, hanem a kisugárzása, tekintete, megjelenése. Ezek mind olyan tulajdonságok, amik megváltoztathatók, ha tesz érte az adott férfi. Ápoltság, fittség, értelem, humor, életöröm. Ezek mind tanulható, fejleszthető tulajdonságok. Nyilván nem tartok vonzónak egy fogatlan, csöves kinézetű pasast, vagy valakit, aki 160kg-ra hízlalta magát, de el lehet menni fogorvoshoz, meg lehet fürdeni, fel lehet öltözni normálisan és le is lehet fogyni.

Megváltoztathatatlanul visszataszító férfi azért arányaiban kevesebb van, mint nő. Egy nőnél már jobban számít az arcforma, száj forma, szemek, orr stb... ezek max plasztikával orvosolhatók. De pl egy férfi nem lesz attól csúnya, ha nagy az orra.

szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Na jó szerintem írj ki egy új kérdést. Ez alatt már a meleg társkeresés nehézségei lesznek megvitatva az elírásod miatt.
szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%
Meleg kérdés?
szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!