Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tényleg nagyon szép nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tényleg nagyon szép nők előtt mekkora férfi áradat van mennyi udvarló tömegük van előttük?

Figyelt kérdés
Én ezt abszolút nem tudom elképzelni mert lassan 40 éves nagyon csúnya elhízott férfiként nyilván senki nem jön oda és befejeztem már az ismerkedést, így láthatatlan számomra ez a helyzet, az ilyen nők élete, de elgondolkodtam hogy vajon ezek a nők akik tényleg ilyen nagyon szépek, modellek, szépségkirálynők voltak esetleg egyszer, mekkora ostrom lehet előttük milyen udvarló tömeget kell kezelniük?
aug. 22. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne gondolod azt, hogy a kéretlen emberek ostroma kellemes bárki számára
aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antiszociális lény ***** válasza:
94%

#1


De pont ezt gondolja és még nagyon sokan, mert a nő számukra egyet jelent a puncival. (Innentől kezdve már odáig el se jut, hogy esetleg valaki nem kíváncsi a sok kéretlen bepróbálkozó agyhalottra.)


Igen, a legtöbben azok, mert megszólítani képtelenek normálisan egy nőt.

aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem élvezet ám, mindig olyanok jönnek oda, akik nekem nem jönnek be.

Emiatt, akik bejönnek és én is nekik viszont, nem mernek odajönni, mert azt látják, hogy mindig van körülöttem 1-2-3 pasi.

Szóval, eddig mindig nekem kellett felszednem a csávóimat, miután lekoptattam a többit.

aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mit számítasz férfiáradatnak és udvarló tömegnek. A kéretlen privátüzeneteket, undorító-lihegő kommenteket, ijesztő bámulókat és fogdosókat utcán-buliban, vagy csak azokat, akik normális hangnemben szólnak hozzád és udvariasan hívnak el randira? csak mert nem mindegy, miről beszélünk
aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egész életemben bomlottak utánam a férfiak. Úgy képzeld el, hogy 10-ből 9 férfi azonnal udvarolni kezd nekem. Mikor fiatalabb voltam, akkor nagyon élveztem ezt, direkt flörtöltem velük, hülyítettem őket. Mostanra már borzasztóan unom, és nagyon nagy tehernek élem meg. Már úgy vagyok vele, hogy mondom magamban, tudom, hogy tetszem, oké lapozzunk. Ne gondold, hogy kellemes, mikor egy lépést nem tudsz nyugodtan megtenni.
aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!