Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én nem vagyok udvarló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem vagyok udvarló típus, akkor nem nagyon lesz barátnőm, vannak olyan nők akiknek nem fontos az udvarlás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Udvarlás alatt mit értesz?


Én pl olyan vagyok, hogy ha egy nekem tetsző srác közeledik felém, akkor egy pillanatig nem kéretem magam, illetve halálosan igedesít, amikor valaki nem fogja fel a visszautasítást.


De azért ezt sem úgy kell elképzelni, hogy valaki odajön az utcán, hogy "dugunk-é", én meg felmegyek a lakására.


Tehát mire gondolsz udvarláas alatt?

2023. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Állandóan bókolni, mindig a ferfi keresse a nőt stb.
2023. szept. 3. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én pl utálom az erőltetett bókokat. Sokkal jobban szeretem, hogy ha EGYÉRTELMŰEN látom, hogy bejövök az illetőnek, akkor általában én sem kéretem magam. Az első remekül leírta a lényeget. :D


De mint mondtam, nem vagyunk egyformák.

Én pl pár hónapja úgy ismerkedtem meg egy nagyon szimpatikus férfival, hogy orrbavágott az ajtóval (nem láttuk egymást) és olyan jól elröhögtünk, hogy szóba is elegyedtünk. :D

2023. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha foglalkoznak velem. Azok a haverjaid akiknek nem kell udvarolni úgyis szóba állnak veled.
2023. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik férfi jól nézz ki annak udvarlasra sincs szukesege. Jönnek a nők maguktól.
2023. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!