Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a csúnya nők is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a csúnya nők is ugyanúgy lenézik a csúnya férfiakat, mint a szép nők?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy ugyanúgy esélytelen egy csúnyább nővel is összejönni, mint egy széppel. Egy csúnya nő is úgymond kikéri magának, ha egy neki nem tetsző férfi próbálkozik?

aug. 25. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

csúnya nő is úgymond kikéri magának, ha egy neki nem tetsző férfi próbálkozik?


Nem tudom milyen világban élsz és mire utal egyáltalán a kérdés,de senki se jön össze olyannal,aki számára nem jön be. Vagy ez nálad nem igy van?

aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

És szerinted a nők felfogják, hogy csúnyák?


Olvasd el a válaszokat: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. és rájössz, hogy minden csaj jobb, mint JLo!!!

aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy vki nem akar veled összejönni, nem néz le. Amúgy meg az ízlés relatív - nekem tetszett pl. már olyan férfi, akit más nő bottal nem érintene meg, de belőlük sem mindegyik.
aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen, lenézik. A legtöbb nőnek sose mondják azt szemtől szemben, hogy "Erzsi! Ronda vagy, mint a szarom!", hanem hazudnak nekik, hogy ilyen gyönyörű vagy, olyan gyönyörű vagy, úgy vagy szép, ahogy vagy stb. hiszen nem akarják megbántani őket. Ebben én is hibás vagyok amúgy, sok nőnek mondtam már, hogy csinos, pedig nem jött be egyáltalán, csak azért, hogy ne bántsam meg. Csak ezzel az a gond, hogy ezek a nem túl előnyös külsejű nők elhiszik ezt a sok hazugságot magukról és eléggé túlbecsülik a saját szépségüket.
aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki lenézi a csúnyákat, ez attól független hogy ők hogy néznek ki.
aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen, sőt még jobban. Gondolj bele te egy nem túl attraktív nő vagy és odajön hozzád egy rohadt ronda pasi. Az összes barátnőd átlagos/szép és te azt látod, hogy oké, neked nincs pasid, te annyira nem jössz be a fiúknak, nem te vagy az első választásuk, de minden barátnődnek relatíve vonzó, jóképű srácok udvarolnak.

Aztán hozzád pedig odajön a fiútársaság legrondább tagja, a kövér, alacsony, kopaszodó, izzadó homlokú srác és el akar hívni randizni. Hogyan érzed magad? Nyilván durván fogo elutasítani, hiszen honnét vette a bátorságot, hogy ilyen ocsmányként odamnejen hozzád. Ezzel azt jelzi, hogy téged a saját szintjéhez tart megfelelőnek, tehát te is ocsmány vagy. Ez orzasztó ego romboló, ezért nem érdemes csúnya férfiként bármilyen nőnél is próbálkozni. A szép nő nyilván tudja, hogy ő sokkal jobbat érdemel és tud megszerezni, ezért nem veszi fel annyira az ilyen jellegű próbálkozásokat, de a csúnya pedig egy extrém egó törésnek fogja fel ha egy ocsmány férfi kezdeményez nála, hiszen ilyen szintre "árazzák" be kvázi.

aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen a nem szép nők még kritikusabbak. Ismerkedtem egy vékony de arca átlagos nővel. Én nekem megfelet amúgy, szóval sztem nem volt ronda. De ő magát rondának tartja és depressziós. A lényeg:! Ilyen abszolút jóképú filmsztárokkra is azt mondta átlag alatti - ronda férfi. Kb senkire nem mondta hogy "jó pasi".
aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!