Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártatok már úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy hogy a kapcsolat elején minden olyan jól alakult, hogy megszólalt a belső riasztótok, hogy ez túl szép hogy igaz legyen és később be is igazolódott a a rossz előérzet?

Figyelt kérdés

Ha igen elmesélnétek nagyvonalakban?


Nálam olyan volt főleg hogy egy idő után, hogy a csaj csak megjátszotta magát aztán egy jdő után kiderült, hogy kattant szegény vagy esetleg személyiségzavaros vagy csak a pénzre megy, esetleg párhuzamosan más is volt a képben rajtam kívül


szept. 2. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen volt! Utólag fogom a fejem. Egy ideje chateltünk, volt egy jó első randink is...második előtt azt mondta nem ír mert sorozatot néz. Ép volt osztály társa háremhölgye volt :). 2-3hét múlva, sírt nekem hogy öt kihasználták kidobták....Összejöttünk decemberben, minden szép és jó volt főleg a szex. Áprilisban kisebb vita után, idegességében csinált 10.000 Ftnyi kárt a munkahelyén. Ezt mondta nekem de nem igaz szerintem. Kihagytam , volt egy kislánya. Onnantól fokozatosan kezdett levenni anyagilag, kidobtam, 3nqp múlva meghalt az apukája visszafogadtam. Nyáron nálam lakott "kis család voltunk" . Többször megcsalt-utólag derűlt ki.
szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, igaz csak 2x jelzett a riasztó, amikor már tudtam, hogy mikre érdemes figyelni. Előtte sajnos nem vettem figyelembe a jelzéseket.
szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Általában első veszekedéseknél lehullanak az álarcok, kiderul, hogy a másik nincs is a ködben és teljesen másképp fog fel mindent.

Pl elkezdenek féltékenykedni vmelyik kisebbségi komplexusos, más kapuzárásos, dirigálnak vádolnak, (aztán ellensúlyozás miatt meg elkezdenek nőzni tehát aláássák a kapcsolat alapjait) vagy kiderül pl hogy az anyja a párja inkább és nem egy nő, aztán ezekből kiforr minden ami a szakításhoz is vezet.


Ha valkivel még nem volt első veszekedés, túl sokáig van "álarcokban", azzal kezdenek jönni nekem ezek hogy sumákol, sunyi túl szép az egész, valamit nem mond el.

De ki lehet billenteni őket ebből amikor aztán mindent eg?szerre zúdítanak rám és kiderül az igazság hogy valójában nem szerelmes köd van itt, hanem kritizál levéleményez baja van, csak az elején megtartják maguknak.

szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Anyagilag, érzelmileg, mindenhogyan kihasznált.

N

szept. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!