Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli még manapság is a nőket a párkapcsolatoknál a mamahotel, és miért nem lehet nőkkel lazább kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Még mindig ott tartunk hogy házasság, gyerek, de minimum élettársi összeköltözés, ezért a nőknek rendkívül fontos az anyagi megalapozottság és a túlbuzgó tenni akarás a férfi részéről...

Én 27 éves vagyok, nincs lakásom és autom, habár anyámmal élek egy két szintes házban, és ugyan a nem túl magas keresetemből fent tudnék tartani egy albit, de nem akarok, nem tanultam tovább, ami szintén gond, pedig jelentősen a legtöbb diplomás szakkal sem lehet keresni, de valamiért ez is baromi fontos...

Zavar hogy a nőknek nem elég az hogy nála (és mivel én gyakran vagyok otthon egyedül) nálam találkozunk, szexelünk, beszélgetünk, filmezünk, zenét hallgatunk, esetleg néha felmegyünk a városba, ez engem maximálisan kielégít, de nem igazán tolerálják ezt egynehány hónapnál tovább, mindenki közös életet, meg nyaralást akar, meg még mindig a gyerek a téma, hiába olvasom mindenhol hogy individualista gyermektelen generáció...

Egy pár év múlva egy olyan korba fogok kerülni ahol már "ciki" lesz otthon lakni, és a potenciális nők vagy egyedülálló anyukák lesznek akik fel akarják neveltetni velem a gyereküket, vagy karrierista hárpiák akiket meg az fog zavarni hogy nem top menedzser vagyok 5-ös bmw-vel, nyilván 30-35 évesen már 18-24 éves csajokat nemigen lehet megfogni...

Annyi biztos hogy amíg nem öröklök(ami ki tudja mikor lesz) saját lakásom nem lesz, autót meg nem is akarok, ahogy továbbtanulni sem...

Igazándiból azontúl hogy ez egy ventilláció volt, nyilván egyben egy kérdés is.Miért?Miért nem elég a nőknek a testi lelki kapcsolat?Minek közös élet és anyagi megalapozottság?Miért nem vagyok elég én?



szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

40#

Nem mondtam hogy nem az en keszulekemben van a hiba, csak probalom megerteni hogy masok miert ugy gondoljak ahogy, eddig sok ertelmes logikus valasz a kerdesmre nem erkezett...

szept. 15. 16:57
 42/45 anonim ***** válasza:
56%

41, mert ez nem logika, hanem érzelem. A többség attól érzi biztonságban magát, hogy tartozik valahova.

Az, hogy ilyen semmilyen kapcsolatban van egyszerűen nem kielégítő.

szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
58%
Leirtam a szamomra logikus valaszokat, az meg, hogy tr nem fogadod el valaszkent, nem jelenti, hogy nem logikus, amit valaszoltam.
szept. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
75%
Az élet része, hogy felnövünk. Hogy kirepülünk a családunkból és sajátot alapítunk. Nehéz megmagyarázni neked, mert ez egy annyira természetes igény. De szeretem a kihívást és megpróbálom. 25 éves nő vagyok, friss házas. Boldogsággal töltenek el az életben elért lépcsők. Van egy hormon, ami kifejezetten akkor termelődik, ha sikert ér el az ember. Boldog érzés volt, amikor lediplomáztam, amikor megkaptam az első gyakornoki állásomat, amikor később megkaptam a munkát, amit nagyon szerettem volna. Ugyanilyen "siker" érzés volt, amikor összeköltöztünk, majd megkérte a kezem, majd az esküvő. Az első közös autónk. És ezt a boldogságot akarom érezni továbbra is, amikor majd lakást veszünk, vagy gyerekünk születik. Ha csak olyan kapcsolatban lennék, amit mondasz, úgy érezném, stagnálok az életben, nem haladok előre. Pedig az előre haladás boldogsággal tölt el. Ennél nem tudom jobban elmagyarazni az egyik alapvető emberi igényt.
szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert egy bizonyos kor fölött sok ember eljut arra a pontra, hogy már a saját szülővel sem szívesen lakik egy fedél alatt, a partner szüleit pedig még kevésbé akarja kerülgetni.


Én azt vallom, hogy egy bizonyos kor fölött jobb önállósodni, különköltözni.


Egyébként te választasz, eldöntheted, hogy a jövőben is otthon szeretnél-e lakni vagy sem, csak akkor se lepődj meg, ha más másképpen képzeli el a jövőjét. Lehet, hogy érdemesebb lenne egy olyan párkapcsolatban gondolkodni, ami nem jár összeköltözéssel.

szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!