Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli még manapság is a nőket a párkapcsolatoknál a mamahotel, és miért nem lehet nőkkel lazább kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Még mindig ott tartunk hogy házasság, gyerek, de minimum élettársi összeköltözés, ezért a nőknek rendkívül fontos az anyagi megalapozottság és a túlbuzgó tenni akarás a férfi részéről...

Én 27 éves vagyok, nincs lakásom és autom, habár anyámmal élek egy két szintes házban, és ugyan a nem túl magas keresetemből fent tudnék tartani egy albit, de nem akarok, nem tanultam tovább, ami szintén gond, pedig jelentősen a legtöbb diplomás szakkal sem lehet keresni, de valamiért ez is baromi fontos...

Zavar hogy a nőknek nem elég az hogy nála (és mivel én gyakran vagyok otthon egyedül) nálam találkozunk, szexelünk, beszélgetünk, filmezünk, zenét hallgatunk, esetleg néha felmegyünk a városba, ez engem maximálisan kielégít, de nem igazán tolerálják ezt egynehány hónapnál tovább, mindenki közös életet, meg nyaralást akar, meg még mindig a gyerek a téma, hiába olvasom mindenhol hogy individualista gyermektelen generáció...

Egy pár év múlva egy olyan korba fogok kerülni ahol már "ciki" lesz otthon lakni, és a potenciális nők vagy egyedülálló anyukák lesznek akik fel akarják neveltetni velem a gyereküket, vagy karrierista hárpiák akiket meg az fog zavarni hogy nem top menedzser vagyok 5-ös bmw-vel, nyilván 30-35 évesen már 18-24 éves csajokat nemigen lehet megfogni...

Annyi biztos hogy amíg nem öröklök(ami ki tudja mikor lesz) saját lakásom nem lesz, autót meg nem is akarok, ahogy továbbtanulni sem...

Igazándiból azontúl hogy ez egy ventilláció volt, nyilván egyben egy kérdés is.Miért?Miért nem elég a nőknek a testi lelki kapcsolat?Minek közös élet és anyagi megalapozottság?Miért nem vagyok elég én?



szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Jah igen, az öröklést nagyszülőre értem, de az is lehet akár 10 év is...
szept. 14. 10:41
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki keres szexkapcsolatot meg érzelemmentes tinglitanglit, főleg ahogy idősödik, komolyabb céljaik vannak.
szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%

Mert ők kinőtték a tinédzser korszakot. Biztos létezik nő, aki ugyanennyire fél bárminemű felelősségtől, de a többség felnőtt lesz egy idő után fejben is. Innentől pedig saját családot akar, gyerekkel, vagy nélküle, ez már egyedi preferencia kérdése. De nem összejárogatni akar, hanem valóban kötődni, nem tengni, lengni, hanem haladni, nem ingyenkoncertre menni a városba, vagy csak csavarogni, hanem közös élményeket, nem szexkapcsolatot, vagy barátsàg extrákkalt, hanem valós elköteleződést, mert ezek egy felnőtt vágyai.

Annak konkrétan semmi értelmét nem látom fiatalon, amit te akarsz. 50 körül, mikor már eleve rigolyás az ember, van gyereke (ha akart) és kialakult élete, égette már meg magát a közös vagyonnal éd nem vágyik rá újra, akkor tök értem a mingli kapcsolatra az igényt. De még ott is elmennek együtt programokra, nyaralni, stb. Ott se csak kefélnek, meg filmeznek.

szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
Én nem akarok gyereket, de elköteleződést egy kapcsolatban igen. Sokaknak ez ad egyfajta biztonságérzetet. Nem mindenki ilyen, olyat kell keresni, aki szintén nem akar többet. Nem értem a problémát.
szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

"fél bárminemű felelősségtől"

Én nem félek, hanem inkább kényelmes vagyok, amúgy oké, üsse kavics, ha öröklök és lesz egy lakásom, akkor odaveszem magam mellé ha annyira szeretné, viszont én biztos nem fiezetek egy vadidegennek tízezreket azért hogy egy másik fedél alatt hetyegjünk meg járjunk a WC-re...

szept. 14. 10:58
 6/45 A kérdező kommentje:

4#

A probléma az hogy nincs ilyen...És egyre inkább nincs...

szept. 14. 10:59
 7/45 A kérdező kommentje:

És főleg a nőkben nincs, amúgy nem érzelemmentes kapcsolatra vágyok, hanem egész egyszerűen "túl komoly" kapcsolatra nem, csak ugye az a baj hogy mondom, a 18-24 nek lassan öreg leszek, pár év múlva, aztán a korosztályomban lesz két kategória:

A.) Akinek van gyereke, és egyedül neveli, és úgy akar komoly kapcsolatot.

B.) Aki karriert épített és ugyan nem akar gyereket, de a párjától is elvárja a magas jövedelmet hogy együtt járják a világot...

szept. 14. 11:02
 8/45 anonim ***** válasza:
69%
Gyereket nem akarok de a férfi legyen velem egy anyagi szinten.
szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem minden nő (és férfi) vágyik ilyen semmilyen szexkapcsolat-féle valami. Nincs benne semmi hosszútávon is kielégítő, mert amit te leírtál, az egy szexkapcsolathoz túl komoly, egy valódi kapcsolathoz túl komolytalan. Akkor miért pocsékolna bárki rá időt, ha vannak ennél jobb alternatívák?
szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

Miért lennél te önmagadban elég? Mit tudsz nyújtani? Filmezni meg a kanapén fetrengeni otthon is tud, egyedül. A szexet meg megkaphatja olyantól is, akivel közös jövőt is tervezhet.

Nem csak a nők, a férfiak többsége is arra vágyik, hogy együtt élhessenek, megosszanak mindent, és közös gyerekek futkossanak az otthonukban. Nagyon-nagyon-nagyon kevés olyan nő lehet, akinek ez a tini szintű járogatás felnőttként is megfelel.

Aki meg elég szép, az meg elmegy inkább sugarbabynek, és nem lesz gond a nyaralás se. Hülye lenne egy csóróval, ingyen.


Ha te ilyen kapcsolatban vagy boldog, akkor vagy keresgélj türelmesen, vagy fogadd el a magányt.

szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!