Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli még manapság is a nőket a párkapcsolatoknál a mamahotel, és miért nem lehet nőkkel lazább kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Még mindig ott tartunk hogy házasság, gyerek, de minimum élettársi összeköltözés, ezért a nőknek rendkívül fontos az anyagi megalapozottság és a túlbuzgó tenni akarás a férfi részéről...

Én 27 éves vagyok, nincs lakásom és autom, habár anyámmal élek egy két szintes házban, és ugyan a nem túl magas keresetemből fent tudnék tartani egy albit, de nem akarok, nem tanultam tovább, ami szintén gond, pedig jelentősen a legtöbb diplomás szakkal sem lehet keresni, de valamiért ez is baromi fontos...

Zavar hogy a nőknek nem elég az hogy nála (és mivel én gyakran vagyok otthon egyedül) nálam találkozunk, szexelünk, beszélgetünk, filmezünk, zenét hallgatunk, esetleg néha felmegyünk a városba, ez engem maximálisan kielégít, de nem igazán tolerálják ezt egynehány hónapnál tovább, mindenki közös életet, meg nyaralást akar, meg még mindig a gyerek a téma, hiába olvasom mindenhol hogy individualista gyermektelen generáció...

Egy pár év múlva egy olyan korba fogok kerülni ahol már "ciki" lesz otthon lakni, és a potenciális nők vagy egyedülálló anyukák lesznek akik fel akarják neveltetni velem a gyereküket, vagy karrierista hárpiák akiket meg az fog zavarni hogy nem top menedzser vagyok 5-ös bmw-vel, nyilván 30-35 évesen már 18-24 éves csajokat nemigen lehet megfogni...

Annyi biztos hogy amíg nem öröklök(ami ki tudja mikor lesz) saját lakásom nem lesz, autót meg nem is akarok, ahogy továbbtanulni sem...

Igazándiból azontúl hogy ez egy ventilláció volt, nyilván egyben egy kérdés is.Miért?Miért nem elég a nőknek a testi lelki kapcsolat?Minek közös élet és anyagi megalapozottság?Miért nem vagyok elég én?



szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Hát aki sugarbaby-nek azaz prostinak áll megint egy másik kategória, azt ne vegyük ide.

Én speciel eljárok vele moziba, cukrászdába, színházba, múzeumba, strandra stb...

Van azért program, értem hogy manapság az a menő ha elszórjuk a pénzt külföldi nyaralásra meg a sziget fesztivál féle horror árú tömegnyomorra, de én speciel tartalékolok.

Mondom, én gyereket nem szeretnék, örökölni meg nem örököltem még.

Amúgy meg szerintem elég ritka az, hogy egy ffi 30-35 éves kor alatt rendelkezik családi segítséggel ingatlannak és nem lakást bérel, szóval az ilyen korú nők vágya erre elég irreális, pláne hogy ők a külsejükön kívűl leginkább semmit nem akarnak és nem is tudnak nyújtani, ezért van ennyi ahogy mondtad "sugarbaby" mert ha egy nő 21-24 évesen függetlenedni akar, és nem bérelt pecóban akar a bérleti díjon osztozni, akkor minimum 10, de inkább 15 évvel idősebb pasi kell...

szept. 14. 11:46
 12/45 A kérdező kommentje:
*családi segítség nélkül ingatlannal
szept. 14. 11:47
 13/45 anonim ***** válasza:
69%
Amit leírtál, az még egy barátság extrákkal féle kapcsolatnak is kevés lenne. Neked igazából csak az kéne, hogy néha átmenjen hozzád valaki, akivel lefeküdhetsz, majd ne kelljen vele semmilyen formában foglalkoznod. Erre találták ki a prostitúciót.
szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
77%
Mi a baj a külföldi nyaralásokkal? Rendben, téged személy szerint nem érdekel a dolog, de miért írsz róla úgy, mintha valami rossz dolog lenne? Sokan szeretnének világot látni, új múzeumokat és városokat felfedezni, új tájakon túrázni, új kultúrákkal megismerkedni.
szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Amit meg én tudok nyújtani az megintcsak a kellemes együttlétek és én magam, ugye egy párkapcsolat arról szól legalábbis a romantikus ideáknak, hogy a felek egymást nyújtják, és nem azt amilyük van, csak ugye ez a valóságban úgy van, hogy a nő nyújtja saját magát azért cserébe ami a férfinek van..
szept. 14. 11:49
 16/45 A kérdező kommentje:
Ideákban*
szept. 14. 11:50
 17/45 A kérdező kommentje:
Ergó a párkapcsolatok jelentős része is egyfajta prostitúció, mert a nőket leginkább az érdekli amivel a férfi anyagi értelemben rendelkezik, mégha nem is olyan direkt módon mint a hagyományos prostik, és a soft prostik (sugarbabyk), de azért azt akarja hogy legyen valamilye, csak nem tudom hogy ez idehaza 30-35 év alatt családi háttér nélkül hogy kivitelezhető:D
szept. 14. 11:52
 18/45 anonim ***** válasza:
76%

Na emiatt a mentalitas miatt nincs csajod, nem azert, mert csoro vagy.

Minden no prosti egy kapcsolatban, mert elvar egy bizonyos anyagi szintet?

Meg jo, hogy elvarok.

Rengetege tanultam, diplomam van, ket szakmam, ket nyelvvizsgam, jo allasom van, jo fizetessel.

Elvarom, hogy anyagilag tudjunk a kozos eletunkbe fektetni, lehetoseg szerint egy szinten. Nyilvan minimalis elteres egyik iranyban sem szamit, de ne keressen joval kevesebbet vagy joval tobbet, mint en.

Mi pl ne szeretnenk gyereket, de mar a kapcsolatunk 4.honapjaban osszekoltoztunk 22 evesenes azota is egyutt elunk, azota (szuloi segitseggel), de sajat ingatlanban.

Addig albiban laktunk, de inkabb laknek eletem vegeig alberletben ketten a parommal, mint az anyamek nyakan.


25N

szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
73%
Húha, töröltetted a kommentemet? Na, akkor telibe talált valószínűleg.😅 Gondolom ezek szerint rosszul esett és fájt olvasni az igazságot. Hát ez ilyen. Kitöröltetheted az összes kommentet, attól még igazam van és ezt te is beláttad, Sóher Jani.☺️
szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

19#

Nem töröltettem semmit, mit írtál?

Bár a "sóher Jani"-ból ítélve valszeg nem olyasmit ami megfelel a közösségi irányelveknek...

szept. 14. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!