Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli még manapság is a nőket a párkapcsolatoknál a mamahotel, és miért nem lehet nőkkel lazább kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Még mindig ott tartunk hogy házasság, gyerek, de minimum élettársi összeköltözés, ezért a nőknek rendkívül fontos az anyagi megalapozottság és a túlbuzgó tenni akarás a férfi részéről...

Én 27 éves vagyok, nincs lakásom és autom, habár anyámmal élek egy két szintes házban, és ugyan a nem túl magas keresetemből fent tudnék tartani egy albit, de nem akarok, nem tanultam tovább, ami szintén gond, pedig jelentősen a legtöbb diplomás szakkal sem lehet keresni, de valamiért ez is baromi fontos...

Zavar hogy a nőknek nem elég az hogy nála (és mivel én gyakran vagyok otthon egyedül) nálam találkozunk, szexelünk, beszélgetünk, filmezünk, zenét hallgatunk, esetleg néha felmegyünk a városba, ez engem maximálisan kielégít, de nem igazán tolerálják ezt egynehány hónapnál tovább, mindenki közös életet, meg nyaralást akar, meg még mindig a gyerek a téma, hiába olvasom mindenhol hogy individualista gyermektelen generáció...

Egy pár év múlva egy olyan korba fogok kerülni ahol már "ciki" lesz otthon lakni, és a potenciális nők vagy egyedülálló anyukák lesznek akik fel akarják neveltetni velem a gyereküket, vagy karrierista hárpiák akiket meg az fog zavarni hogy nem top menedzser vagyok 5-ös bmw-vel, nyilván 30-35 évesen már 18-24 éves csajokat nemigen lehet megfogni...

Annyi biztos hogy amíg nem öröklök(ami ki tudja mikor lesz) saját lakásom nem lesz, autót meg nem is akarok, ahogy továbbtanulni sem...

Igazándiból azontúl hogy ez egy ventilláció volt, nyilván egyben egy kérdés is.Miért?Miért nem elég a nőknek a testi lelki kapcsolat?Minek közös élet és anyagi megalapozottság?Miért nem vagyok elég én?



szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat!
szept. 14. 13:12
 22/45 anonim ***** válasza:
70%

Fú b+!

Mit tesznek bele a nők a kapcsolatba, miközben egy nő ingatlanában, a nő nyakán élősködik, mert neki úgy kényelmes.

Egyébként ha te csak néha össze akarsz járni dugni, akkor a nő a külsőn meg p1nán kívül mit tegyen bele? Vigyen neked sütikét, vegyen neked ezt-azt, hívjon meg programokra? Nem elég, ha rád pazarolja a legjobb éveit, amikor még esélye lenne találni egy normálisat??

szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

22#


Először is szerintem nem kell ilyen durván személyeskedni, másrészt pedig egy nő egy olyan kapcsolatban sem tesz bele ennél többet amikor a pasi gazdag...

Szóval miről beszélünk?

szept. 14. 13:57
 24/45 A kérdező kommentje:

Vagy elő van írva hogy egy pasinak pénzesnek kell lenni?

Ha a nő a pnáját teszi bele meg azt hogy jól néz ki, akkor én meg fszom és azt hogy én is jól nézek ki(nárcizmus nélkül), nyilván ha a nőnek emellett vagyona is van, elfogadom hogy ezt viszont el is várja, csak az a helyzet, hogy mamahoteles csóró szépkisasszonyok költöznek 15 évvel idősebb ótvar vállalkozókhoz, de huszonéves gigolók ritkán tartatják el magukat 40 éves pumákkal, az meg hogy mamahotel megint relatív, én speciel egy180 négyzetméteres két szintes ház kiemelt felső emeletén élek külön átlagos jövedelemből, nem tudom mennyivel imponálóbb ha egy kartondoboz odút bérelnék 140-ért úgy hogy alattam az anyám helyett vadidegenek laknak..

szept. 14. 14:02
 25/45 A kérdező kommentje:
Jah és egy népes megyeszékhelyen lakok, nem falun...
szept. 14. 14:05
 26/45 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire jó pasi lennél rég jutott volna minden ujjadra nő.
szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%

De azt a házat nem te kapáltad össze, kispofa. Hanem anyád. Akinek a főztjét eszed, aki mossa a koszos ruháid, aki felnevelt meg úgy egyáltalán a világra hozott. Akitől azért nem cuccolsz el, mert kényelmesebb és olcsóbb az ő házában lakni. És nem az a kérdés, hogy te mit teszel bele egy kapcsolatba, és hogy ne legyél kevés. Dehogy! Az a gondod, hogy az a nő, akit néha megbnál, miért csak a P***t teszi a kapcsolatba!

A te édesanyád, akivel egy fedél alatt élsz, szerinted annyit tett vele, hogy odapucsította a valagát??? De a főztje azért jól esik, ugye? Még a tányért se te vetted, amiből kizabálod. És pont te mered leszólni a nőket, amiért kevés vagy nekik?

Na vajon miért... Ezzel a belsővel nincs az a top külső, hogy kompenzálni tudj.

szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

"Ha ennyire jó pasi lennél rég jutott volna minden ujjadra nő."

Egy szóval nem említettem hogy nem voltak jó nőim, hanem azt hogy hogy százalékos arányban a nőket nem a külső-belső érdekli első sorban, és ahogy idősödik a korosztály, többet nem tud nyújtani ő sem, de fordítottan elvárja...

szept. 14. 15:03
 29/45 A kérdező kommentje:
27#Nem szoktam bunkó személyeskedő provokatív figuráknak válaszolni,viszont most udvariasan kivételt tehetek, fogalmad sincs milyen nexusban vagyunk otthon és én mit és mennyit teszek bele, másrészt amink van is örököltük, harmadrészt nem minden nő olyan amiről beszéltem, csak az átlag.
szept. 14. 15:08
 30/45 A kérdező kommentje:
De ezt az "átlagos" szemléletet 18-as válaszoló is megerősítette.
szept. 14. 15:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!