Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli még manapság is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli még manapság is a nőket a párkapcsolatoknál a mamahotel, és miért nem lehet nőkkel lazább kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Még mindig ott tartunk hogy házasság, gyerek, de minimum élettársi összeköltözés, ezért a nőknek rendkívül fontos az anyagi megalapozottság és a túlbuzgó tenni akarás a férfi részéről...

Én 27 éves vagyok, nincs lakásom és autom, habár anyámmal élek egy két szintes házban, és ugyan a nem túl magas keresetemből fent tudnék tartani egy albit, de nem akarok, nem tanultam tovább, ami szintén gond, pedig jelentősen a legtöbb diplomás szakkal sem lehet keresni, de valamiért ez is baromi fontos...

Zavar hogy a nőknek nem elég az hogy nála (és mivel én gyakran vagyok otthon egyedül) nálam találkozunk, szexelünk, beszélgetünk, filmezünk, zenét hallgatunk, esetleg néha felmegyünk a városba, ez engem maximálisan kielégít, de nem igazán tolerálják ezt egynehány hónapnál tovább, mindenki közös életet, meg nyaralást akar, meg még mindig a gyerek a téma, hiába olvasom mindenhol hogy individualista gyermektelen generáció...

Egy pár év múlva egy olyan korba fogok kerülni ahol már "ciki" lesz otthon lakni, és a potenciális nők vagy egyedülálló anyukák lesznek akik fel akarják neveltetni velem a gyereküket, vagy karrierista hárpiák akiket meg az fog zavarni hogy nem top menedzser vagyok 5-ös bmw-vel, nyilván 30-35 évesen már 18-24 éves csajokat nemigen lehet megfogni...

Annyi biztos hogy amíg nem öröklök(ami ki tudja mikor lesz) saját lakásom nem lesz, autót meg nem is akarok, ahogy továbbtanulni sem...

Igazándiból azontúl hogy ez egy ventilláció volt, nyilván egyben egy kérdés is.Miért?Miért nem elég a nőknek a testi lelki kapcsolat?Minek közös élet és anyagi megalapozottság?Miért nem vagyok elég én?



szept. 14. 10:39
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

És ami még kiemelendő, továbbra sem tudom mivel előremutatóbb ha valaki súlyos tízezrekért bérel egy kis lakásocskát a fizetéséből, vagy otthon lakik egy nagyobb elválasztott felső szinten, egy hitelmentes házban, ahol csak rezsit kell fizetni és egy idegen helyett az anyja lakik alatta...

Erre szerintem senki nem tud logikus magyarázatot adni, hogy ha vadidegen van alattad a kartondobozban, az mivel "felnőttesebb"?

Ott sem fog többet keresni, és soha nem is lesz az övé...

szept. 14. 15:22
 32/45 A kérdező kommentje:

Vagy pl mivel "felnőttesebb" eladósodni és hitelt fizetni egy lakásra ami majd 20 év múlva a tiéd lesz, mikor esedékes hogy öröklök egy lakást és addigra fel lesz halmozva takarékbak a pénzem.

Mégis megy a duma hogy "mamahotel" meg "bérelj lakást"...

Inkább félreteszem a bérletidíjat...

szept. 14. 15:24
 33/45 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is megvan az elonye abszolut annak, hogy otthon lakik az ember egy bizonyos ideig.


Ugyanakkor ez addig a pontig tok jo mig nincs sajat komoly parkapcsolata es epkezlab egzisztenciaja. Ha mar van egy baratnod akivel talan mar a jegyessegig is eljutottatok, szerintem joggal varja el, hogy kulon haztartasban eljetek. Senkinek nincs se kedve, se szandeka a masik edesanyjat kerulgetni vagy magaban abban a tudatban elni, hogy ő is ott van mert ez megmergezi a kapcsolatot.


Egy szo mint szaz, abszolut elethelyzet fuggo az, hogy mennyire jo vagy mennyire nem jo otthon elni ennyi idosen, de amit te elvarsz az sajnos vagy nem sajnos mar kulon haztartast igenyel a szuleidtol.

szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
37%

De nem erted basszus? 20 eves korom utan a SAJAT anyammal nem akartam mar egyutt lakni, majd maseval szerinted fogok?

Az en szememben sokkal tobbet er az, ha valaki “kidob penzt albira”, mint hogy meglett 30-40 eves koraig otthon lakik. Nem tudsz meggyozni az ellenkezojerol.

Sokkal nagyobb onallosag es felelosseg kell ahhoz, hogy egy alberletben lakj, mint otthon a szulokkel. De mivel nem voltal meg ilyen helyzetben, ezert fingod sincs rola.

szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Két szintes, elválasztott különbejáratos ház, külön konyhával fürdőszobával stb, és csak én élek ott alul meg az anyám aki alig van munka miatt is otthon.

Magyarázd el hogy mivel vagyok előrébb, és mivel nagyobb felelősség egy belvárosi 50 négyzetméteres(kisebb) élőhely, 140-180-ért ahol ugyanilyen vastagságu falak mellett mondjuk ordít más hülyegyereke, vagy a félsüket nyugdíjas hallgatja a tv-t, és még a bérleti díjjal is lehúznak?

Itt meg síri csend van és kb mintha ott sem élne az anyám, nem tapintatlan, nem jár fel, nem jelenik meg random, nem hangoskodik, ritkán van otthon.

Ne haragudjatok ha ez amiről beszéltek nem csak pszichés "igény" akkor semmi, mert innen oda költözni semmilyen előnnyel vagy felelősséggel nem kecsegtet, és egy esetleges összeköltözés esetén sem biztosít jelentékenyebb intimszférát...

szept. 15. 11:01
 36/45 anonim ***** válasza:
73%
Ok, akkor keress olyat, akinek ez megfelel. Nem veletlen van a mondas, hogy olyan messzire kell koltozni az anyostol, hogy papucsban ne tudjon atjonni. Mi a garancia ra, hogy nem lesz maganyos, es jar majd a nyakunkra ? Vagy ha esetleg gyerek lenne, nem jonne at ? Vagy ha megromlana a kapcsolatunk, nem allna belem vagy probalna telebeszelni a fejed, hogy dobj ki a hazbol?
szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

36#

Igen, vannak mókás sztereotípiák.

És nem, ha közös albiban laknánk, vagy az én privát lakásomban ott is rábeszélhetne.

Amúgy meg nyilván egyszerűnek tűnik hogy keressek olyat, de a kérdés arra irányult hogy szeretném megérteni a jelenség valódi miértjét, mert az én értékrendemnek ez nem tiszta úgymond...

szept. 15. 14:08
 38/45 anonim ***** válasza:
75%
Igazából minek neked párkapcsolat? A kérdés leírásból úgy tűnik, hogy neked egy-két haver és egy alkalmi prostituált tökéletesen kielégítő lenne.
szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
75%
Van házam, tehát az nem kell, de nem akarok senki hétvégi barátnő/szexhaverja lenni, akivel semmi komoly elköteleződést nem keres. És én nem járok külföldre nyaralni, de komoly kapcsolatot keresek közös jövőképpel.
szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
0%
Abba miert nem gondolsz bele, hogy a tobbseg nem igy latja, ahogy te, szoval a tr keszulekedben van a hiba? Ilyen esetben neked kellene megertened a tobbsegi akaratot vagy maradhatsz egyedul, nekunk mindegy.
szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!