Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj hogy ha hazudok a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy ha hazudok a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mindig megkérdezik, hogy mamahotelben lakom-e vagy egyedül albérletben. Saját lakásom van, új építésű, nagyon jól karbantartva, kerttel, stb. Alapáron olyan 50-60 millióért megy most egy ilyen.


Na most én mindig azt hazudom, hogy mamahoteles vagyok, mert nincs pénzem új lakásra. Úgy vagyok vele, hogy ha ezek után is akar randizni akkor nem egy gold digger.


Ez jó stratégia?



aug. 4. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Baj ha hazudsz.
aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A hazugság az mindig baljós.

Ehelyett kössed feltételekhez a választ! Pl. akkor mondasz magadról „gazdasági” adatokat, ha elmegy veled randizni. Előtte meg csak azt döntse el, hogy szimpatikus vagy-e, vagy sem. (Ez lenne a lényeg…)

aug. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ha hazudsz, oda a bizalom, mert akkor mennyi mindenben hazudhatsz még címmel gondolkodik egy nő.

Onnan tudhatod, hogy nem a vagyonodra megy, ha nem a te házad, kereseted, kocsid, megtakarításod érdekli, hanem rólad kérdez. Én nekem eszembe nem jutott megkérdezni a páromat anno, hogy mije van, csak ő érdekelt.

aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a motivációt, de azt gondolom, ez az irány ebben a formában nem túl praktikus. Szerintem egy árnyaltabb stratégiával is célt tudsz érni mindamellett, hogy megmarad a becsületed.
aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Az a baj hogy társkeresőzöl! Az a hulladék emberek gyűjtőhelye. Nyilván kamuzol a kérdésedben, nincs neked semmid, ha lenne már az összes szomszéd anyuka meglett volna neked és most valamelyik húszonéves lányával kezdenél komoly kapcsolatba.
aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig jogod meg van hazudni. Csak, mit csinálsz akkor, ha majd az adott pillanatban jön, hogy meg kell mutatni azt és kiderül, hogy nem igaz? :)

Te tudod.

aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hazugság sokkal súlyosabb a golddiggerkedésnél is. De úgysem jutsz így addig hogy megmutatod mert kit érdekel egy mamahoteles?
aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Soha, de soha ne építs emberi kapcsolatot hazugságokra! Lehet életed szerelmével sodor össze a sors, és még jó esetben is tüske marad benne a bizalmatlanság végett. Rossz esetben meg többet nem látod. Amit a #2-es írt az egy remek stratégia.
aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó stratégia, mert egyrészt nem jó ötlet hazugsággal kezdeni, másrészt meg ezzel nem csak a golddiggereket szűröd ki. Lehet valaki olyat keres, aki egyedül él és önálló, de teljesen oké lenne neki az albérlet is, nem arra megy, hogy valakinek saját lakása legyen.

Ha kérdezik, mondj csak annyit, hogy egyedül laksz és nem kell részletezni, hogy milyen lakás meg mennyit ér. Ha pedig nagyon erőlteti az elején a témát és más anyagi jellegű kérdéseket tesz fel, akkor őt már ki is szűrheted.

aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem hazudok, csak annyit írok, hogy egyedül élek. 9-es stratégiája.
aug. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!