Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon kevés barátom van és elég nagyot csalódtam a előző kapcsolatomban. 30 éves lány vagyok és szingli. Mit csinálnátok a helyemben? Maradnátok tovább szinglik hogy megkíméljétek magatokat a csalódásoktól vagy regisztrálnátok társkereső-re és bátran ismerkednétek pasikkal?

júl. 30. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
30 évesen nő vagy és nem lány. De ha te lányként tekintesz magadra akkor inkább önfejlesztésbe fogj, dobd fel pl. az önbizalmad és csak aztán ismerkedj. Persze ne ugorj fejetlenül kapcsolatba, szexbe. Legyen inkább jó emberismereted és csak akivel klappol cirka minden azzal légy párkapcsolatban.
júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozd fel a sérelmeidet, gondold át, hogy mit is vársz egy kapcsolattól és ha készen állsz (és szertenél is kapcsolatot), akkor vágj bele. Csak most az eddigieknél tudatosabban, azzal sok csalódás elkerülhető.
júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ugye az a helyzet hogy igen 30 éves nő vagyok és nagyon kevés barátom van ritkán hívnak el programokra. Kicsit több mint 1 éve szakított velem az exem és tényleg nagyon nagyot csalódtam. Sajnos társkeresően kívül nincs lehetőségem ismerkedni és a társkeresőn meg nagyon nehéz kiszűrni a hülyéket.
júl. 30. 22:07
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 kapcsolatom volt abból kettő rövidebb és kettő hosszú és az utolsó kapcsolatom volt a leghosszabb az 5 és fél év volt.
júl. 30. 22:08
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg társkeresőnél attól is félek hogy vissza élnek az információkkal vagy a képem alapján felismernek az utcán vagy ha olyan bizalmas információkat adok ki akkor elkezdenek nyomozni utánam
júl. 30. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

5... ja persze, mindenki utánad nyomoz...

Ne adj ki kényes képeket, viselkedj normálisan társkeresőn és kész...

Nyilván ismerkedj, ne öregedj meg egyedül. De addig is foglald el magad a szabadidődben barátokkal, hobbikkal, sporttal, mert ki tudja, mikor lesz érdekes pasi a láthatáron.

júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső nem rossz ötlet, de sajnos ott több hülyét foghatsz ki, mintha személyesen ismerkednél.

De először az önbizalmad és magad kell megerősítened, hogy aztán tiszta lappal kezdhess neki egy új kapcsolatnak.

Amúgy a kevés barátra is lehet alapozni: elmész velük és a többi barátjukkal szórakozni, kikapcsolódni és rajtuk keresztül egy csomó embert megismerhetsz, akikből lehet újabb barát, vagy egy új kapcsolat is. Ne dugd a fejed a földbe! Az életet élvezni kell!

júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Privát áradat indúl 3 2 1
júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5


Ha nagy városban laksz senki nme fog felismerni.

júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem szabad feladni kérdező, de hagyd, hogy megtörténjenek veled a dolgok. Ne ismerkedj görcsösen, mindenáron.
júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!