Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy csomó lány,hölgy, hogy ne írjuk azt, hogy "Mi újság? Hogy vagy? Milyen napod volt?" mégis egy vadidegen embertől először mit kérdezzen az ember?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek el egy beszélgetést, egyből verseket írjak, vagy dicshimnuszt?

aug. 1. 22:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg reagálj az adatlapjára. Fogadjunk, hogy ez még nem jutott eszedbe.
aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Van, akivel elkezdtem beszélni, és ezzel kezdtem, hogy mi újság? És elkezdett kioktatni, hogy nem erőltettem meg magam.

Mégis mit várnak?

Egyből mély, tartalmas beszélgetést, akit nem ismerek nem lehet folytatni, ahhoz valahogy el kell kezdeni.

aug. 1. 22:46
 3/43 anonim ***** válasza:
87%
Klassz az adatlapod, legyen fasza napod!
aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
34%

Jó a segged, kõ kóla?


Szia cica, van már gazdád?

aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
69%
Igényes az adatlapod, szereted, ha szájba kapod?
aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
Mindegyik egytől egyig azt írja, hogy erőltesd meg magad? Ezt nem hiszem el ne haragudj.
aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
98%

Oké példa:


-mi újság?

-semmi... veled?

-semmi...

((csak ide vezetnek ezek a klisé kérdések, márpedig innen igyis úgyis mondanod kéne valami eredetit. ha le van tudva a szijjamizu zsákutca, utána valami ilyet mondasz: ))

-oh amúgy én ezt és ezt keresem egy kapcsolatban, és ezért és ezért gondoltam hogy veled jó lenne beszélni


Szóval nyugodtan kihagyhatod a milyennapodvolt-ozást meg a miújságozást, mert nem fog belőle semmi sem születni. Kezdd rögtön azzal, amit utána mondanál.

aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ami még az említetteknél is idegesítőbb, amikor a csajtól kérdezitek, meg neki kezdtek el rinyálni, hogy jajjjjjjj akkor mit kérdezzek? Meg elkezdesz morogni neki, hogy mégis mit kellene mondanod....


Találd fel magad és ne a nőtől várd, hogy tanítónéni legyen. Érdekes, egyeseknek sikerül... talán ha bármi érdekelne a másikkal kapcsolatban, vagy bármi szimpatikus lenne rajta, vele kapcsolatban, akkor tudnál kezdeményezni... de ha csak tolod egymás után mindenkinek a sablonszöveget... unalmas.

aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
77%
Legyél kemény, kérdezd meg, hogy azért nem töltötte ki az adatlapját, mert nem tud írni, vagy nincs egy darab önálló gondolata se, vagy mert tett fel inkább mellkidobós képeket és úgysem olvasná el senki.
aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
35%

Ezt valóban gáz kérdezni. Olyantól kérdezd, akit örülsz, hogy látsz.


Írd le, hogy nem vagy a szavak embere, élőben se számítson nagy beszélgetésekre. Aztán mutasd be magad...

aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!