Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy csomó lány,hölgy, hogy ne írjuk azt, hogy "Mi újság? Hogy vagy? Milyen napod volt?" mégis egy vadidegen embertől először mit kérdezzen az ember?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek el egy beszélgetést, egyből verseket írjak, vagy dicshimnuszt?

aug. 1. 22:35
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
52%
Ha nincs mit mondanod akkor ne mondj semmit!! Nem kell feleslegesen rabolni a nők idejét! Majd ír nekünk olyan ember, akinek van mit mondani! Istenem. Had ne mi mondjuk már meg, hogy mit mondj.
aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
52%
Ezt nem lehet megmagyarázni, mit kéne mondanod. Nem tudjuk szájbarágósan sem, bárhogy is szeretnéd. Már több válaszban kaptál javaslatokat, ha ezek után sincs semmi ötleted, a netes ismerkedés nem neked való. Van, akinek megy, másnak meg nem, te közéjük tartozol. Nem mehet minden mindenkinek, élőben ismerkedj és pont.
aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
52%

Ezeket gyűlöltem én is mindig.


Az én válaszaim általában ezek voltak:

1. "Mi újság?"


"Ugyan mihez képest, mikor a régit se tudod?"


2. "Hogy vagy?"


"Még élek, amint látod."


3. "Milyen napod volt?"


"Ez is eltelt valahogy, pont, mint a többi."



Idegentől ez gáz, tényleg.



Lehet, sablonos, de ezeknél még a "Szimpatikus vagy az adatlapod alapján, lenne kedved beszélgetni?" is kevésbé idegőrlő.

aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!