Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy csomó lány,hölgy, hogy ne írjuk azt, hogy "Mi újság? Hogy vagy? Milyen napod volt?" mégis egy vadidegen embertől először mit kérdezzen az ember?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek el egy beszélgetést, egyből verseket írjak, vagy dicshimnuszt?

aug. 1. 22:35
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Szerintem a mi újság? Kérdésből is kialakulhat egy jó beszélgetés.
aug. 2. 09:01
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

21.: Én ha lány lennék, egy ilyen hülye kérdésre felsorolnék egy pár napilap címet. :D


Azt szeretem, a gyk-ban, hogy nagyon konkrét kérdésekre lehet reagálni, és akár priviben, ismerkedési céllal is, de az adott feltett kérdés témájában lehet nyitni, a "mizumizu" helyett.

Az esetek nagyobb százalékában hajlandóak ismerkedni is, mint ahányan egy kifejezetten ismerkedõs oldalon értelmes témával kezdeni. Szóval összességében simább ügy. :D

aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Egy adott kérdésre válasz alapján is lehet esetleg ismerkedést kezdeményezni. Pl. valaki egyszer írta egy hozzászólásban, hogy egyedülálló apukaként nem talál társat. Mire én ráírtam, itt vagyok én, nekem is van gyerekem, van-e kedve beszélgetni, aztán ment a dolog magától.
aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Az is segít, ha olyan nőre írsz rá csak, aki valóban felkeltette a kíváncsiságod valamivel, amit láttál róla.


Ha ebből csak egy "jó a segged" jön ki, az legalább informatív kezdés, a "Milyen napod volt?"-ból nem derül ki rólad semmi.

aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

#21.

Rendben. Te mit válaszolnál erre?

aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt:

"Trump után Katalin hercegnét nézte ki magának a merénylő"

"Keanu Reeves folyton a halálra gondol"

"Gombos Edina titokban jött haza a családjával"

"Jön az első villabébi"

🙂

aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
79%
Mert aki ilyen fantiáziátlan annak hiába fejted ki részletesen, hogy milyen napod volt, általában nem lesz rá értelmes reakció. Csak pl. az hogy "az jó. És mit csinálsz most?"
aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
A "Milyen napod volt?" kérdésre volt, hogy én is válaszoltam, aztán mikor visszakérdeztem, jött a "nagy meglepetés" válasz, ami eldöntötte, hogy nem ismerkedem tovább vele. Hogy miért? Olyan szinten sugárzott belőle a megkeseredettség, hogy azt hittem, nyomban lehoz az életről. Kb. így kezdődött: "Olyan szar, mint az összes többi!" Erre semmi szükségem!
aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

#29

Úristen, így minek ismerkedik valaki? :D

aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!