Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy csomó lány,hölgy, hogy ne írjuk azt, hogy "Mi újság? Hogy vagy? Milyen napod volt?" mégis egy vadidegen embertől először mit kérdezzen az ember?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek el egy beszélgetést, egyből verseket írjak, vagy dicshimnuszt?

aug. 1. 22:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

#9

Utóbbi esetben már egyértelműen meglenne a téma kezdésnek! :D

aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71%
Az adatlapból azért értelmesebb és személyre szabottabb indítást is ki lehet hozni. Ha meg nem töltötte ki az adatlapját és annyira értelmes a hölgyike, az azért arról a férfiról is elmond sok mindent, aki ettől függetlenül ráír, mert "fú, képek alapján kormolnám azért a kicsikét".
aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
87%

Hogy vagy? -Jól kösz.

Ez így rövid volt.

Milyen napod volt? ...ezt meg nem fogom elmesélni egy vadidegennek, valahogy nem jön az érzés, hogy meséljek.

Mi újság? ...erre mégis mit lehet válaszolni a semmin kívül?

aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg a legrosszabb módon kezded. Ez olyan mint amikor bevágják egymás után, hogy: "milyen színű a bugyid, akarsz szexchatelni?"

Egyszerűen semmi újat, pluszt nem hoznak.

Nem kell ki tudja mit írni, de akkor is olyan kérdéseknek nincs értelme mint a mi újság.

aug. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%
Igazából, vannak erre listák gyűjtve ilyen első randis "miről beszélgessünk" jelleggel, ha egyedül nem megy. Ha ehhez is lusta vagy, az már a te dolgod. Azt, hogy miért nem jó az ilyen semmit érő kérdés, már többen kifejtették.
aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Női szemszögből írom, mi lehet a gond ezekkel a kérdésekkel. Tudom, hogy nem nagyon lehet máshogy indítani egy vadidegennek, hisz nem ismered, de pont emiatt ilyenkor én sem tudom, mit válaszolhatnék.


- Milyen napod volt?

- Jó, köszönöm. És a tied?


Nyilván nem fogom leírni a napomat, mert tudom, hogy nem arra vagy kíváncsi, csak beszélgetést kezdeményezni. Tehát, ahogy te nem tudod, milyen "nem sablonos" kérdésekkel indíts, mi nők sem tudjuk, milyen "nem sablonos" válaszokat adjunk.


Úgyhogy én azt mondom, ezen gyorsan túl kell lendülni, mindkét félnek elfogadni, hogy ez egy kezdeti kellemetlenség, aztán amilyen hamar csak lehet, találkozni. Úgyis ott derül majd ki élőben minden.

aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
83%
Pont ez az, hogy ezeket a kérdéseket érdemben nem lehet megválaszolni egy idegennek.
aug. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
77%
Megmondod neki, hogy: "gondoltam szóba állok veled, mert úgy megsajnáltalak"
aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
#18 🤣
aug. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Kitöltött adatlap esetén lehet kezdeményezni beszélgetést hobbi vagy élethelyzet kapcsán. Ezért érdemes írni normális bemutatkozást!
aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!