Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egy csomó lány,hölgy, hogy ne írjuk azt, hogy "Mi újság? Hogy vagy? Milyen napod volt?" mégis egy vadidegen embertől először mit kérdezzen az ember?

Figyelt kérdés
Hogy kezdjek el egy beszélgetést, egyből verseket írjak, vagy dicshimnuszt?

aug. 1. 22:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Mondok egy eklatáns példát.

Megkérdezem, hogy "Mi újság, milyen napod volt?"

Ő elmeséli, hogy a munkahelyén mi történt, így megtudom, hogy szereti-e a munkáját, milyen a kapcsolata a kollégáival.

Esetleg elmeséli, hogy aznap moziba ment, így megtudom, hogy mit szeret szabadidejében csinálni, és így épül fel a beszélgetés.

aug. 2. 11:27
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Erre ha egyáltalán választ kapsz, az ilyen lesz: "Kellemes. Neked?"



Ráadásuk az árulja el rólad, hogy vagy nincs egy saját gondolatod a másikról, vagy nem is érdekel igazán, vagy nincs annyi beleérző képességed, hogy kitaláld, vajon hány ugyanilyen üzenetet kap naponta, vagy egyszerűen buta, netán lusta vagy, aki átpasszolja a beszélgetés elkezdését.

Vagy ezek kombinációja.

aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
83%
Lehet én vagyok ilyen elcseszett gondolkodású, de egy totál vadidegennek, akivel az első előtti levélváltásnál tartok, nem tudom elmesélni a napomat. Egyáltalán mesélni nem tudok róla. Főleg hogy mi volt a munkahelyen, meg ilyenekről.
aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem vagy elcseszett gondolkodású. Ha elmesélném is, hogy ma mondjuk mi történt velem, olyan dolgokat mondhatnék, ami egy átlagember mindennapjaira jellemző, ezáltal nem kerülhet egymáshoz közelebb két vadidegen ember. Szerintem is jobb, ha nem sémák alapján próbálnának az emberek ismerkedni, hanem fel tudnák találni magukat, legalábbis nekem szokott sikerülni.
aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mivel kéne egy vadidegen emberrel kezdeni a beszélgetést?
aug. 2. 12:30
 36/43 anonim ***** válasza:
Én most formabontó leszek,de én simán valaszolok a mizu kérdésre bármivel ami aznap történt, aztán ha tud ahhoz hozzászólni tud,ha nem,ugyis mindegy🤷
aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez nem megy, akkor mért erölködnél? Nekem se megy, úgyhogy nem ismerkedek neten, ennyi! Ha nem tudod feltalálni magad, eröltetett lesz a beszélgetés, engedd el!
aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#35

Azzal, amit igazán mondani vagy kérdezni szeretnél.

Ha nincs ilyen, minek akarsz egyáltalán beszélgetni?

aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a mi újság kérdést, ha még alig ismerem az illetőt. Hiszen nem tudok neki mi újságot mondani úgy hogy nem is ismerem:D olyan erőltetett az szerintem. Mint írták, ha az adatlapjan van valami, kerdezhetsz azzal kapcsolatban.

Pl én szeretek varrni és a kézműves dolgaimat néha felteszem közösségi oldalra.

A párom úgy írt rám akkoriban, hogy megdícsérte. Kérdezte keszitek-e eladásra, elmondta hogy neki van ilyen kis kabalája, stb stb, visszakérdezten erre arra és már teljes más témáról irkaltunk, csak kicsit kell irányítani is azt abeszelgetést, hiszen két idegen kozott könnyen kiéghet az írkálás. És ezt mondom úgy, higy mi több mint 2 hónapig csak írogattunk.

Ha kicsit megerolteti magát az ember, valamit ki lehet hozni belole:-)

Ha pedig semmi hobbi, akkor akár a lakóhelye ha megvan adva, arról kerdezhetsz, bármiről igazából.

De a mi újságot tényleg hagyd meg akkorra ha már egyutt lesztek és már ismeritek egymást kellően.

aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
35: már leírtuk... adatlapról, ha normálisan ki van töltve, rengeteg személyre szabott, értelmes kérdést össze lehet tenni. A "mi újság?" az a fíling, hogy "ezt még rajtam kívül 200 nőnenek copypaste-elte, és arra nem vette a fáradságot, hogy beleolvasson az adatlapomba".
aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!