Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal (<25), felsőkategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (<25), felsőkategóriás nőket keresek! Jól látom, hogy Tinderen csak alsó és középkategóriás nők vannak? 40F

Figyelt kérdés

Felsőkategóriások egyetlen okból vannak fenn, hogy az Instagram profiljukat népszerűsítsék. Soknál meg is van adva, hogy ott keresd. Közben 99%-ban foglaltak.


Ha egy Magyar Péter szintű peak férfi vagy, akkor is csalódnod kell majd, vele is ez történt. Ezek idézetek tőle:


„Nem vagy feketeöves kategóriájú szépség, de azért megd.gnálak.”


„Megtisztelve kellett volna érezned magad, hogy rád nézek és szóba állok veled.”


„Majdnem félmillióba került a hétvége, és nem kapok érte semmit?”


Ebből nekem az jön át, hogy egy középkategóriás nő volt a legjobb opció, aki aztán ország világnak mutogatta az üzeneteit, ami roppant nagy tiszteletlenség.


Végül összejött inkább egy haverja exével, Evelinnel másodjára.


Ennyit a Tinderről, úgy érzem, én sem fogom ott megtalálni a számításaimat bármit is csinálok.



júl. 28. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Jól látod, kérdező.
A Tinder bővelkedik felsőkategóriás nőkben, a hiba a te készülékedben van.
19 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
A Tinder női felhozatalához nem tudok mit hozzáfűzni, de ha ezek valós üzenetek, az olyan, mint a Raffaello, "többet mond minden szónál". Nem csoda, hogy sikertelen lett az akció.
júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
40 évesen vénségként miért 25 alatti lányokat keresel????
júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy tisztán politikai forrasú kamukérdés. A célja egy párt lejáratása semmi több. Nem mintha támogatnám a támadott pártot, de nem jön be a fideszes lejárató show sem. Szóval kár reagálni ennek a trollnak többet
júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3: Épp tegnap tettem fel kérdést Szentkirályi Alexandráról, akinek 36 évesen 54 éves párja van. Szeretem az ilyen támákat.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

júl. 28. 19:24
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

"Magyar Péter szintű"


Most ő van az incel darts-tábla közepére kitűzve, vagy a kérdésnek politikai mellékzöngéje is van?


Gyurcsány Ferenc, maga az? Hiába tiltakozik, a pártja ki fog esni az országgyűlésből két év múlva :P

júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom h sajnáljam e vagy inkább irígy legyek azokra az emberekre akiknek ilyen facságon jar az eszük es ezzel foglalkoznak.
júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
El lehet húzni innen, fidesz bértroll kérdező.
júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Szentkirályi esete nem lajárató. Magyar esete nemcsak lejárató de egyértelmű hazugságokat tartalmaz, amivel biztos hogy politikai lejáratás a cél.
júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#2: Mert azok tetszenek. Ez van. És sokan vagyunk ezzel így.
júl. 28. 19:40
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mert azok tetszenek."

Azok... szép, hogy így hívod az embertársaidat.

Amúgy milyen neked a "felsőkategóriás nő"?

júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!