Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal (<25), felsőkategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal (<25), felsőkategóriás nőket keresek! Jól látom, hogy Tinderen csak alsó és középkategóriás nők vannak? 40F

Figyelt kérdés

Felsőkategóriások egyetlen okból vannak fenn, hogy az Instagram profiljukat népszerűsítsék. Soknál meg is van adva, hogy ott keresd. Közben 99%-ban foglaltak.


Ha egy Magyar Péter szintű peak férfi vagy, akkor is csalódnod kell majd, vele is ez történt. Ezek idézetek tőle:


„Nem vagy feketeöves kategóriájú szépség, de azért megd.gnálak.”


„Megtisztelve kellett volna érezned magad, hogy rád nézek és szóba állok veled.”


„Majdnem félmillióba került a hétvége, és nem kapok érte semmit?”


Ebből nekem az jön át, hogy egy középkategóriás nő volt a legjobb opció, aki aztán ország világnak mutogatta az üzeneteit, ami roppant nagy tiszteletlenség.


Végül összejött inkább egy haverja exével, Evelinnel másodjára.


Ennyit a Tinderről, úgy érzem, én sem fogom ott megtalálni a számításaimat bármit is csinálok.



júl. 28. 19:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10: Itt van például ez a vietnámi-cseh keverék színésznő:

[link]

júl. 28. 19:56
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz szép nőt? Minek neked? Miért baj ha kicsit elvan hízva?
júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy már MP legyen a peak. Ez nagyon gáz.
júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
#12 Te ezt most komolyan kérdezed? Miért kellene neki kicsit elhízott nő, mikor nem azt szereti...
júl. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

JÓ akkor tartsa az irreális elvárásait és nyáladzon az insta modell nőkre.

júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%
Ez a no top kategorias ? Akkor en szerintem meg valami legenda beli hercegno vagyok🤣
júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
#14 Az hogy vékony legyen vagy átlagos testsúlyú egy nő, az hol irreális elvárás? Amúgy a képen szereplő nő mégcsak nem is top kategóriás...
júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg hasonló külsejű fiatal nő van fent Tinderen... az, hogy nem ugranak rá a koktélvirslidre, nem azért van, mert csak szórakozásból vannak fent, hanem mert nem akarnak egy apjuk korabeli csávóval kavarni (kiv. az ilyen Insta P...kat, de azoknak meg vagy külsőben, vagy pénzben nem hozod a topot, amivel elmennének).


Amúgy meg elég egyértelmű, hogy az a "profil" MP-ről troll kamu... és ezt képesek a fityiszes nulla IQ-jú bértrollok mint tényt közölni.

júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan nőknek meg a Hanry Cavillek tetszenek. Mégis miért egy 40 éves pocakos faszival állnának le?
júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

Én 30 éves felsokategorias nőként fent voltam Tinderen (ertsd: szép, fiatal arc, csinos test, modell múlt, 2 diploma) és sosem húztam be 40 éveseket, mivel kb tízezren jobbra húztak a 20-28 éves korosztalybol, számomra a 40 nagyon idősnek tűnik magamhoz és ezzel a legtöbb korombeli így van.


Az appot vegul töröltem, mert az életben osszejottem egy 27 éves jóképű, felsokategorias férfival, aki istennokent kezel.

aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!