Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresők valóban tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők valóban tele vannak intelligens, kedves, jófej férfiakkal akik komoly kapcsolatot akarnak, viszont ezek a férfiak nagyon nem vonzóak?

Figyelt kérdés
júl. 30. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy ki a vonzó, még mindig szubjektív.
júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 28881528 ***** válasza:
48%

Igen, az elsőnek igaza van. A szépség relatív. Ez kb olyan mint az ingatlanpiac, kiteszel egy csak egy picit is jó árú ingatlant, egyből megveszik.

Van, de nagy rá a kereslet

júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Lefogadom, ez megint arra megy ki, azok a szemét nők, külső alapján válogatnak és nem értékelik a belső értékeket! Amúgy nem hinném!
júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ertekelem a belsot. De szeretnek azexualisan is vonzodni a pasihoz. Ha nekem nem vonzo nem tud felizgatni a gondolat h szexelek vele. Akkor lejet barmilyen a belso nem jovok ossze vele.
júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Kétséges. Nyilván a külső és a belső nem függ közvetlenül össze, de azért van némi ráhatása egymásra.


A férfiaknál az játszik leginkább szerepet ha a külsejük miatt folyamatos elutasítást kapnak és ezért régóta egyedül vannak.

Ez rányomja a bélyegét a személyiségre is.

júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy tele vannak ilyenekkel, mert az ilyen férfiak hamar rájönnek, hogy nincs esélyük és nem próbálkoznak tovább a húspiacon. A "társ"keresők semmi másról nem szólnak mint a legjobb pasik sorra dugják az elérhető csajokat, míg a többiek csak reménykedhetnek.

De nézzük az egészet női oldalról. Átlagos csajként felregisztrálsz, kapsz egy nap alatt annyi like-ot, hogy már ki sem tudja írni a rendszer (99+), azzal match-elsz akivel akarsz. Akkor miért választanád a kevésbé jól kinéző pasikat? Úgy leszel vele, hogy mindig lesz egy jobban kinéző és biztos, hogy közülük jópárral el tudsz majd normálisan is beszélgetni. Akkor már két legyet egy csapásra játék jön. Jóképű, magas, vonzó és még van közös témátok is, lehet vele dumálgatni.

Persze 99%-ban pofára esés lesz a vége, de te úgy vagy vele, hogy talál talán egy majd nem hagy ott egy-két dugás után.

Ez a játék addig tart amíg ki nem égsz totálisan.

Ugyanaz mint átlagos férfi oldalról, csak ott abban reménykedsz, hogy talán majd EGY csaj mégiscsak téged választ és próbálsz belé mindenáron kapaszkodni.

júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Az én sztorim a kövi:


27 évesen kezdtem Tinderezni, meg fb társkeresőzni. Lett is belőle egy 2 éves kapcsolat aminek 1 éve vége.


Írd és mondd 1 éve 0 beszélgetés nőkkel. Csak véletlenül húzzák jobbra a profilomat sokan ami ugyan az mint ami jó volt annak a nőnek.


Én ebből azt vonomle tanulság ként hogy a nők szemében bűn ronda vagyok.


Ez van.


Szerintem is fontos hogy vonzó legyen a másik ezért nem is okolom őket. Viszont az hogy itt folyton megy az agresszió bizonyos hölgyek részéről az kicsit taszító. Maga a mentalitás.


De még őket is alul tudják múlni az incelek akik aztán mindennek a legalját képviselik.


Le kéne már állni szerintem mind kettő oldalnak.

júl. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Én nem egy olyan férfit láttam ott, aki olyan, mint a leírásod, kivéve, hogy teljesen normális külsejük volt. Találkoztam párral, akit rendesen előszűrtem. Valaki meg elbukott.


N29

júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!