Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális elvárásokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális elvárásokkal egy átlagos nőnek társkeresőn valóban pár hét alatt sikere lesz és társra talál?

Figyelt kérdés

Sokan sírnak hogy nincs normális férfi ezeken az oldalakon..

Van egy barátnőm aki teljesen átlagos nem kövér és hosszabb kapcsolata után felment facebook társkeresőre és bizony 3 hét után már lett valakije, igaz nem voltak magas elvárásai, teljesen átlagos nem helyes férfi a párja, átlagos munka, átlagos kereset..


jan. 17. 08:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
86%
Szerencse kérdése.
jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális elvaras. Nagyon-nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki pár hét alatt társra találjon. Nemcsak a match-ek száma számít, hanem az, hogy van-e egy olyan ember közöttük, akivel stimmelnek a dolgok minden szinten.
jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%
Alacsony elvárásokkal fél perc alatt lenne pasim, de nekem magasak, így ugyan randizgatok, de régóta szingli vagyok.
jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy van párja 3 hete attól nem biztos, hogy hosszútávon működni fog.

A normális elvárás azt jelenti, hogy azt várod el, ami neked is megvan, a te szinteden keresgélsz (vagy egy nagyon pici az eltérés), de nem biztos akkor se, hogy boldog lesz a hozzáillő emberével "örökre".

jan. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát így szinte akárki talál párt kevesebb, mint három hét alatt. Ha nem várok el semmit, akkor tuti lesz valami random faszi, aki összejön velem, nem nagy teljesítmény.
jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
#4 nagyon sok párról tudok, akik nem is egy szinten vannak. Pl. egyik barátnőm egy diplomás, sportos vékony csini nő volt, gazdag családból, mikor megismerte a férjét, aki egy c betűs szakmunkás, bagós állampolgár, rossz családi háttérrel, és úgy viselkedett még a kapcsolatuk elején, mint egy vadember. Most meg már 4 gyerekük van. Senki sem érti, miért őt választotta. Vagy másik példa, egy mérnök, kondizós haverom jár egy csak érettségivel rendelkező, nem sportos, skinny fat lánnyal. Messze nincsenek egy szinten, mégis már családot terveznek. Az a helyzet, hogy a pártalálás nem szintezések szerint megy, szerintem csak szerencse kérdése az egész.
jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

6

Néhány kivétel nem cáfolja az általános tényeket.

jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
52%

A fenti valaszok nem veletlen szelsosegeket irnak le.


Mig te atlagos elvarasrol beszelsz, ok alacsony vs magas elvarasokrol, "ha nem varok el semmit", "mindenben stimmeljen" kifejezeseket hasznalnak.


Ugy gondolom, hogy az allitasod nagyreszben igaz. Mivel oriasi ferfi tobblet van ezeken az oldalakon aki helyesenen lovi be a piaci erteket az nokent tud part talalni. Az ido persze sok mindentol fugg, en azt mondom egy feleven belul aki nem talal nokent az biztos nem atlagos igenyeket tamaszt ahhoz kepest amit nyujtani tud.

jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
64%
#7 én nem néhány kivételt látok, hanem leginkább azokat. Nagyon sok olyan pár van, akiknél felteszem a kérdést, hogy “ez mit lát a másikban?”. Mert látszólag sokkal jobbat is találhatna magának, akár külsőre vagy anyagilag vagy bárhogy.
jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom, de kivételek azok akiket írtál, a legtöbb esetben ha nincsenek egy szinten akkor nem működik a kapcsolat. Főleg, hogy az egyik a másikat meg akarja változtatni és a másik bár hajlik rá nem tetszik neki, hogy fejlődött vagy "még feljebb van" mint ő - irigység.

Akár nem fejlődik és irigy arra, aki "feljebb van" tőle.

Nem azt mondom, hogy egy ügyvéd ne legyen tanárral együtt, vagy egy orvos fodrászal, mert hiába mondom úgyis azt csinálnak amit akarnak, de abból általában szokott probléma adódni, hogy túl sok az elvárás a másikkal szemben, az életvitel miatt.

Viszont ezt is megjegyeztem:


"A normális elvárás azt jelenti, hogy azt várod el, ami neked is megvan, a te szinteden keresgélsz (vagy egy nagyon pici az eltérés), de nem biztos akkor se, hogy boldog lesz a hozzáillő emberével "örökre"."


Mert ez így van, hiába illik hozzád valaki a társadalmi ranglétra szerint akkor se 100%, hogy boldog leszel.


Akinek túl alacsonyan/magasan vannak az igényei az boldogtalan lesz partner mellett és anélkül.

jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!