Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet igazad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet igazad hogy egy átlagos nő magas elvárásokkal is találhat párt magának, viszont egy átlagos férfi alacsony elvárásokkal sem talál társat magának?

Figyelt kérdés
2023. nov. 26. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Részben lehet igaz.
2023. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero kapcsolatokra vonatkoztatva: amikor egy nő párt talál, akkor egy férfi is.
2023. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Tegyük ezt rendbe 100x is újra jó?


A, Ha egy csinos , diplomás , jól kereső nő ugyanezt várja el az nem magas elvárás.


B, Egy túlsúlyos , tanulatlan , 300 ezret kereső melós aki magát átlagosnak tartja ,neki irreális elvárása ha az A típust akarja.

2023. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Alig van olyan pasi aki csak az átlagos szintet is megütné.
2023. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagos férfinek gondolom magam vagy annál talán picit jobb külső adottságokkal, 31 évesen mesterdiplomám van, egy normális munkahelyem, egy lakásom, ilyesmik. A magam részéről nem várok el se diplomát,se ugyanolyan munkahelyet,se saját lakást a lánytól(egyébként jellemzően megvannak nekik ezek), inkább fizikailag, hogy vonzó legyen, meg érzelmileg ,intellektuálisan legyünk egy hullámhosszon. Ilyen viszont ritkán fordul elő, hogy minden összhang megvan, vagy ha részemről megvan, pont nem viszonozzák. Amikor meg a lány részéről van meg,akkor meg valahogy én nem érzek többet. Nincs szerencsém a szerelemben, itt sztem az is sokat számít. Ilyen bevásárlólista szerű elvárásokat felesleges felállítani, mert hiába felel meg neki a másik, ha közben nem érzel olyan mély érzéseket iránta.
2023. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha talált párt, akkor magához képest nem voltak magasak az elvárásai. Ugyanez igaz férfire és nőre is.
2023. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megannyi átlagos nő magas elvárások ellenére is talál pasit akkor ez nagyon hízelgő a pasikra nézve. Szóval szerinted annyi a magas szintet megütő pasi? Én ennek csak örülni tudok.
2023. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Az nem alalcsony elvárás, hogy a nő legyen szolgalelku, vékny, 25 alatti, csinos, széparcu
2023. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ez igaz, sajnos. csak a kövér nőknek van nehéz dolguk de nem olyan nehéz mint egy kövér férfinak.
2023. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem értem, hogy ilyenkor mégis hogy jön ki nektek a matek.


Szerinted a férfiak között arányában jelentősen több a vonzó külsejű, jó személyiségű, mint a nők között?

2023. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!