Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális elvárásokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális elvárásokkal egy átlagos nőnek társkeresőn valóban pár hét alatt sikere lesz és társra talál?

Figyelt kérdés

Sokan sírnak hogy nincs normális férfi ezeken az oldalakon..

Van egy barátnőm aki teljesen átlagos nem kövér és hosszabb kapcsolata után felment facebook társkeresőre és bizony 3 hét után már lett valakije, igaz nem voltak magas elvárásai, teljesen átlagos nem helyes férfi a párja, átlagos munka, átlagos kereset..


jan. 17. 08:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt sok match-et kapsz nőként. De fele ilyen hogy "Téged dugni lehet?" 5 perc múlva: "Hol lakól?" Kicsit késöbb: "Lehet most dugni téged?" majd végső elkeseredésben küld egy képet a pöcséről.

Na most ezzel a kategóriával mit lehet kezdeni?

Vannak normálisak is persze. Szóval nem lehetetlen. De rengeteg a jobb szó híján intellektuálisan igénytelen ember. És amikor napi 30 ilyen megkeresést kapsz, időd és kedved se marad hogy a normálisakkal foglalkozz.

Tudom ezt így nehéz megérteni, hogy "de rossz lehet ha sokat keresnek". De amikor ezzel kell szórakozni hogy az ilyeneket letiltod, akkor hidd el fárasztó.

jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
És aki ide kiír egy kérdést és társra találjon arra mennyi az esély?
jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
A külso igencsak fontos.En meg jó nő/pasinal ,soha nem láttam vergodest ezzel kapcsolatban.Mindig a csúnyább nők tolják ezt a dumát ,H nincs normális pasi,nyilván sok matchat kapnak,mert a többség úgy van vele,hogy ha másra nem bár egy laza kufirc.Egyaltalan nem akarnak ronda nőkkel randizni,netalán meg pénzt is áldozni rá.Pasiknal meg az álomvilág...nem ismerik el ,H átlagon aluliak,így próbálnak átlagon felüli nőknek udvarolni ami szintén kapufa.Visszaterve a rondabb nőkre,nekik is írnak olyan pasik akik nem csak laza kufircot akarnak,DE AZZAL A PALIVAL NEM LEHETNE FELVAGNI 🤡Ennyi a valóság.
jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
"átlagos munka, átlagos kereset" - Ez sokat elárul rólad.
jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha tényleg úgy megy fel egy nő hogy semmi, de tényleg semmi elvarasa nincs akkor egy perc alatt találhat valakit.


De nyilván mindenkinél alap legalább egy minimális vonzalom mondjuk. És ez természetes. Nem nagyon van olyan ember aki akarkivel beeri és ez rendben is van.


Én nőként 3 évig keresgéltem mire megtalaltam a férjemet. És nem voltak nagy elvarasaim. Mindössze az hogy egy fokkal legyen szebb az ordognel, komoly kapcsolatot akarjon és rendes legyen.

Nyilván voltak olyan jelentkezok akiket nagyon nem áldott meg jó külsővel a természet, én se vagyok egy nagy szépség, de azért nem érem be egy ragyas ronda kövér emberrel ha átlag jozsit is megkaphatom mert én is átlagos vagyok. Majd megmarad azoknak a nőknek akik úgy néznek ki mint ők csak nőben.

Rajtuk kívül pedig a többség csak szexelni akart. Szóval nem, nem olyan egyszerű.

jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ehhez kissé egyszerűnek, együgyűnek kell lenni + konkrétan igénytelennek.

jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
67%

"egy feleven belul aki nem talal nokent az biztos nem atlagos igenyeket tamaszt ahhoz kepest amit nyujtani tud"


Ez feltételezi azt, hogy végtelen mennyiségű normális pasi van.


Tudom, hogy valami belső igazságérzet azt mondatja velünk minden logika nélkül, hogy ugyanannyi normális férfi van, mint normális nő, csak mert, mert... mert egyformának KELL lennie... de ez nincs így.


Több férfinak van magas IQ-ja, mint nőnek. Nekem sem tetszik ez, de ha ez egy tény, akkor senkit nem érdekel, nekem mi tetszik.


Miért olyan hihetetlen, hogy az eddigi társadalmi berendezkedés miatt több a normális nő, mint a normális férfi?

jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

"Több férfinak van magas IQ-ja, mint nőnek. Nekem sem tetszik ez, de ha ez egy tény, akkor senkit nem érdekel, nekem mi tetszik."


Ez egy erős túlzás és kis ferdítés.

A nők és a férfiak átlag IQ-ja hasonló, DE mindkét szélsőértékből több van a férfiak között, ez való igaz. Szóval több nagyon debil és több a kimagaslóan intelligens.

De ez a különbség olyan marginális, hogy esélytelen, hogy a mindennapi életben ezt érzékelni lehessen egyén szinten.


"Miért olyan hihetetlen, hogy az eddigi társadalmi berendezkedés miatt több a normális nő, mint a normális férfi?"


Ezt kifejtenéd kicsit?

jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Akárkit biztos, de kinek kell akárki....??!!
jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
67%

38, nem akartam leírni, hogy patriarchális társadalom, mert senki nem olvassa tovább.


Mivel sokáig a férfiaknak állt a zászló, magukkal szemben nem állítottak olyan elvárásokat, mint a nőkkel szemben. Sem külső, sem belső, semmilyen tekintetben. Ami nem mondom, hogy helyes vagy egyetértek vele, de megértem bizonyos szinten. Az ember magával mindig jobban kivételez, mint másokkal. De amikor ez az előny megszűnik, és még mindig ragaszkodik a másik a hatalmi pozíciójához, az már gáz. És ez van most.


A legdurvább dolog ebben, hogy ez társadalmi szinten normalizálva van. Legjobb példa erre a beleegyezési korhatár. Ha belegondolunk, hogy ez mi - hogy egy FELNŐTT mikor szexelhet egy GYEREKKEL jogi következmények nélkül, és hogy ezt a törvényt FELNŐTTEK hozzák. Ezt azért ízlelgessük egy kicsit. Már ez is olyan, hogy jóérzésű ember elhányja magát. És akkor gondoljunk bele, hogy vajon ezekkel a gyerekekkel többségében nők vagy férfiak akarnak szexelni?


És egy csomó ilyen dolog van. Tényként nem az, hogy elfogadjuk, bele sem gondolunk, miért létezik ilyen dolog. De ha kicsit mélyebbre nézünk... garantálom, hogy ha most egy matriarchális társadalom maradékában élnénk, nem lenne ilyen törvény, mert a többségnek eszébe sem jutna gyerekekkel szexelni.

jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!