Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális elvárásokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális elvárásokkal egy átlagos nőnek társkeresőn valóban pár hét alatt sikere lesz és társra talál?

Figyelt kérdés

Sokan sírnak hogy nincs normális férfi ezeken az oldalakon..

Van egy barátnőm aki teljesen átlagos nem kövér és hosszabb kapcsolata után felment facebook társkeresőre és bizony 3 hét után már lett valakije, igaz nem voltak magas elvárásai, teljesen átlagos nem helyes férfi a párja, átlagos munka, átlagos kereset..


jan. 17. 08:41
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%

9

Hát akkor elég szelektív a megfigyelésed. Én azt látom, hogy többnyire egy szinten levő emberek vannak együtt, és akkor van pár kivétel, nyilván. De nem, a jóképű orvos nem a műkörmös prolival van együtt, és a csinos ügyvédnő sem útépítő munkással.


Ez látom a családomon, barátaimon, munkatársaimon stb.

jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
87%
Miért proli egy műkörmös? Tessék? De azért eljár a sok nő csináltatni a körmét a prolihoz, sőt még szóba is áll vele. Akkor nem proli a műkörmös? :D
jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
35%
Hányszor fogod még kiírni kisebb változtatásokkal?
jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%
Fuh gecc, nem vagy egy észlény, azt látom. Nem a műkörmös foglalkozásról beszéltem, hanem a 6 centis karmú proli picsákról.
jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
75%

Szerencse kérdése.

"Valamilyen" társat persze lehet találni, pár hét sem kell hozzá. Csak lehet, hogy bár minden rendben, nem működik a kémia, nem fog meg (én rendre így járok). Vagy csak a kémia működik, más lényeges dolgokkal viszont gond van. Olyan társat, akivel igazán passzolunk minden fontos, alapvető szempontból, nehéz még normális elvárásokkal, átlagos nőként is. A "kínálat" végtelennek hat - bár leginkább csak Budapesten -, de ez illúzió.

jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
81%

#11

Miért az én megfigyelésem a szelektív? Te is csak a saját megfigyelésedre alapozol, az ugyanannyira lehet szelektív. Én konkrétan ismerek olyan párokat is, ahol a műkörmös csaj milliomosfeleség. Anyagilag rohadtul nincsenek egy szinten, de a csaj jól néz ki és ez elég a pasinak. Jóképű orvos meg csinos ügyvéd pedig olyan kevés van, hogy gyanítom közvetlenül te sem ismersz ilyeneket :D Ja várj, én egyszer randizgattam jóképű orvossal, csak mivel kb. 10 centis farka volt, én nem tudtam volna vele összejönni (sorry not sorry). Azóta meg van egy túlsúlyos felesége. A túlsúlyos nő egy szinten van a jóképű orvossal?

jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%
És akkor mi van ha 6 cm-es műkörme van? Honnan tudod, hogy azért proli? Istenem te beszélsz proliságról erre fel káromkodsz. :DDD
jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, igazatok van. Belátom, hogy a csinos, tanult, intelligens emberek ronda, tanulatlan ostoba senkikkel vannak együtt. Bizonyám. XD
jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
#18 sajnos ilyen is van. Én ezért nem értem, hogy sportos, vékony, diplomás, igényes, intelligens nőként miért nem találok hozzám illő párt. Mikor még sok kövér, lusta, buta emberrel is látok sportos, jómódú párt.
jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
75%

De hát miről beszélsz? Mindenki azzal jön össze akivel csak akar. Nem te határozod meg, én se hanem ők ketten!


"Összeillik" a státusz miatt, oké. De 100%, hogy amúgy is passzolnak? Nem, ők maguk se tudják! Legyenek együtt nyugodtan, de az kevés, hogy hasonló/egyforma a kereset, vagy színházba, kiállításokra járnak, évente 2-4x kirándulnak ide-oda.

Attól sokkal több mindennek kell passzolnia. Vagy ha el is tér egy pár dolog kompromisszumot kötni kell, na de megint abból nem állhat a kapcsolat, hogy állandóan tolerálják egymást. És ez nemcsak különböző ranglétrán fordul elő hanem egyforma/hasonló szinten is.


Én tőlem legyenek együtt az elitek, vagy a gyári munkások, meg a középosztály is, de akkor is történthet bármi.


Neked a diploma/kereset nem garancia a boldogságra!

jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!