Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet független nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet független nőkkel ismerkedni akik valóban függetlenek és nem csak titokban ismerkednek?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakon többnyire csak olyan nők vannak akiknek van férjük vagy barátjuk és titokban akarnak egy kis kalandot.

2022. aug. 30. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van telefonszámod, akkor esténként hívd fel, hogy beszélgessetek. Ez egy egyedülállónak ideális, egy kapcsolatban levőnek a lehető legrosszabb időpont.
2022. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 -- így van


plusz, minél több kifogással találod magad szembe annál valószínűbb.


Jajj sok a munkám, jajj amikor hazaérek már fáradt vagyok, jajj hétvégén ezért nem jó...estefelé és hétvégén nem igazán válaszol neten sem....


pedig az csak 10-20 másodperc lenne...


szóval kifogások halmaza....

2022. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem a titokban ismerkedni vágyó nők jobban érdekelnének!

Kell a kaland, az izgalom! ;)

37/F

2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég értelmetlen a kérdés.
2022. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaságban. Ha van valakije, akkor arról tudnak a barátai.
2022. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért probléma a kapcsolat.
2022. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Csomó olyan nővel találkoztam én is aki kapcsolatban volt de akkor minek társkeresőzik? Örüljön hogy van valakije én meg csak reménykedhetek ezeken a f.s oldalakon. Egyik ilyen csajt ki is osztottam ami természetesen nem tetszett neki de nekem volt igazam, mivel én komoly kapcsolatot keresnék és nem pszichológus szerepe miatt vagyok fent hogy kiöntse nekem a lelkét hogy a barátja ilyen meg olyan és össze van vele veszve délben, este meg már maga mellé kívánja. Röviden ennyi!
2022. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!