Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az oldalon lévő összes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalon lévő összes nő titokban incel rajongó?

Figyelt kérdés
Minden incel kulcsszóval megjelölt kérdésnél 5 perc alatt 3 oldalnyi választ betolnak, ennyire nem bírnak a vérükkel?

2022. febr. 13. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Vagy csak ezek a kérdések annyira provokatívak, hogy mindenki felhergeli magát rajtuk. Hidd el, nem vonzalom az oka.
2022. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Ezek a nők azt hiszik, hogy az incelek valami titkos alvilági társaság erőszakos nőgyűlölő férfiakkal, akik meg akarják őket erőszakolni úgy, ahogy a szürke ötven árnyalatában is történik. Szerintem titokban arról fantáziálnak, hogy egyszer elkapja őket egy ilyen incel.


Ehhez képest a valóság az, hogy az incelek többsége átlagos kinézetű férfi átlagos munkákkal, akik csak egy hűséges és támogató feleséget akarnak. A lázadás sem erőszakosan történik, hanem ezeknek az átlagos, de a társadalmi rend gerincét képező munkáknak az elhagyásával.. Már kezdjük is érezni ennek a hatását, amikor látjuk a munkaerőhiányt, a lemondott külföldi rendeléseket meg az elszálló építkezési alapanyag árakat.

2022. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

#2 Huhhh amikor elkezditek leírni hogy mit hisznek a nők..... 😅😅


A legtöbb nő sztem azt hiszi hogy az incelek követelőző, komplexusos soviniszták, mivel azok is vagytok. Nem fantáziálgat senki a szürke 50 árnyalatáról - max te most.

2022. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
#3 igen, ők, akik életükben nem voltak nő közelében 10 percnél tovább sokkal jobban tudják hogy gondolkodnak a nők. A női lélek ismerői, pont ezért olyan sikeresek a nők között… vagyis… várjunk egy picit….
2022. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok, nem az én körzetem de azért szívmelengető hogy ennyire aggódsz értem 💕
2022. febr. 13. 16:36
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

Igazából sok ember - mindkét nem - azért járnak fel az oldalra, mert jó érzés belerúgni a kérdezőkbe. Ettől egy picit többnek érzik magukat, mert hát "van lejjebb is valaki", akibe belerúgni kiemelt élvezet.


Mint mikor apám kigúnyolja a rákos betegeket. Ő is lent van, de van akinek még rosszabb, azt kell bántani.


Pedig a helyes viselkedés, az ignorálás, törlésre jelentés volna. 1-2 hét után megunnák a 0 választ.

2022. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6. "Mint mikor apám kigúnyolja a rákos betegeket."


:|

2022. febr. 13. 17:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

III.Edricus Anxious:

Nem. Nem belerúgni akarunk az incelekbe, hanem szeretnénk rávilágítani, hogy a gondolkodásmóduk nem fog eredményre vezetni. És belekerülnek egy ördögi körbe... Gyűlölik a nőket mert nem jönnek össze velük, de amíg ilyen a hozzáállásuk addig nem is jön velük össze senki.

2022. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8. "Gyűlölik a nőket".


Igen? Én nem és úgy látom hogy nagyon kevés gyűlölködő incel ír az oldalon


"hanem szeretnénk rávilágítani, hogy a gondolkodásmóduk nem fog eredményre vezetni


Ez jó volt, olvastad miket kapnak a kérdések alatt? Selejt, féreg, hulladék, örülünk hogy egyedül vagy, genetikai söpredék, et cetera.

2022. febr. 14. 08:06
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
#9: Én meg csak gyűlölködő incellel találkoztam ezen az oldalon. Akik a nők megerőszakolásával fenyegetőznek, a jogaik elvételéről ábrándoznak. Sajnáltatják magukat, elítélnek mindent, és mindenkit. A tükröt persze még véletlenül sem fordítanák maguk felé soha. Gusztustalan az egész jelenség.
2022. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!