Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kis "szürke-egér"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kis "szürke-egér" pasi inkább tegyen is le a csajozásról amíg el nem költözik a mamahotelből ?

Figyelt kérdés

Diplomája és nyelvvizsgája van és home officeban dolgozik pályakezdőként kb nettó 330e-ért. Eljárni otthonról általában csak a boltba szokott vagy a konditerembe, hogy ne legyen kövér és "sportosnak" tudjon kinézni amennyire lehet (esetleg ha épp kijön egy új film ami érdekli azt megnézi). Baráti köre inkább csak online van és személyesen nem találkoznak. Most gyűjt egy felsőfokú nyelvvizsgára+jogsira, hogy ezeket bepótolja aztán a következő cél egy lakás egy másik városban.


Ilyen paraméterekkel jobb ha messziről kerüli a társkereső lapokat és ha úgy van és nagyon nem bírja ki intimitás nélkül menjen fel rosszlányokra?


A költözés és egy esetleges munkahely váltás után már lenne értelme próbálkoznia?


Ez a srác most 26 éves...


júl. 27. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem furcsa, ha valakinek egyáltalán nincs baráti társasága, legyen az akár csak max 2-3 fős. A többi kevésbé gond.
júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Megmarad a kezed menedékül
júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Mama hotel instant bukó sajnos legalábbis én ezt tapasztaltam.
júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

"Mama hotel" (rühellem ezt a kifejezést), csak akkor gond ha egyáltalán eljut olyan stádiumba az ismerkedés, hogy ez gondot okozhat valamilyen szinten.

De ha már oda eljutsz, hogy egyáltalán eshetőség lesz az, hogy hova vidd a csajt, akkor nem fog számítani. Maximum pár hónappal, fél évve, egy évvel stb. később.

júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Addig tegyen le a csajozásról míg önbizalom hiányos és megfelelési kényszerben szenved.
júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Kondi helyett inkább nézzen valami ingyen sportolási lehetőséget és a kondira elverte pénzt költse pszichológusra...
júl. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Mintha csak engem ìrt volna le a kérdező:)
júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell letenni a csajozásról, nem az határozza meg az ember jellemét, hogy hány helyre jár el.
júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem az a legnagyobb baj, hogy anyádékkal laksz.

Hiába költöznél külön, ha nincsenek barátaid, nem jársz társaságba, nem beszélgetsz csajokkal kb semmi nem fog változni.

Ne tegyél le róla, ne kövesd el ezt a hibát amit én vagy mások, hogy akár csak pár évig is elengeded ezt a témát.

Egy életed van, a fiatal éveidet soha nem kapod vissza!

Meglátod úgy elmegy 10 év, hogy munka mellett észre sem veszed és akkor majd nézhetsz hogy mi van.

33-35 év felett már nagyon nehéz lesz normális nőt találnod.

júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
#9 én elengedtem ezt a témát, a fiatal éveimnek ígyis úgyis annyi most vagyok 30. Megváltozni minek? Màr esélyem sincs barátokat szerezni nemhogy egy baràtnőt. Mamahoteles vagyok ha egyszer nem lesznek akkor meg büszke háztulaj. Ennyi
júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!