Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kis "szürke-egér"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kis "szürke-egér" pasi inkább tegyen is le a csajozásról amíg el nem költözik a mamahotelből ?

Figyelt kérdés

Diplomája és nyelvvizsgája van és home officeban dolgozik pályakezdőként kb nettó 330e-ért. Eljárni otthonról általában csak a boltba szokott vagy a konditerembe, hogy ne legyen kövér és "sportosnak" tudjon kinézni amennyire lehet (esetleg ha épp kijön egy új film ami érdekli azt megnézi). Baráti köre inkább csak online van és személyesen nem találkoznak. Most gyűjt egy felsőfokú nyelvvizsgára+jogsira, hogy ezeket bepótolja aztán a következő cél egy lakás egy másik városban.


Ilyen paraméterekkel jobb ha messziről kerüli a társkereső lapokat és ha úgy van és nagyon nem bírja ki intimitás nélkül menjen fel rosszlányokra?


A költözés és egy esetleges munkahely váltás után már lenne értelme próbálkoznia?


Ez a srác most 26 éves...


júl. 27. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
Egy béna lúzer, bármelyik nő jobbat érdemel ennél.
júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha hajlandó vagy hozzád hasonlóan szürke egér csajokkal ismerkedni társkeresőn vagy személyesen (nem facebookon meg gyk-n ráírogatni), akkor sztem nem bukott a dolog, de sokat tudnál dobni a dolgon, az biztos, hogyha elköltöznél a szüleidtől, ill. ha kicsit "izgalmasabb", tartalmasabb életed lenne.
júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na ott ragadtt a covidvan a home office?? Nem birja az embereket??
aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%
Én most fogok épìtkezni, szòval hamarosan kikerülök a mamahotelból csak időm bem lesz csajozni mert én akarom felépìteni a kéglit
aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13: Teljesen offtopic téma, de igaza van. Soha nem kellett volna egyik épeszű cégnek sem visszarendelni a "kommunista módba", irodába a dolgozóit. Szerintem csak valamelyik fejes rájött, hogy "há' fölös lett az irodaház amit most újítottunk fel, mihez kezdjünk?! Rendeljük vissza ha kell ha nem a népet."

Mondjuk ha nekik jó ha esik a produktivitás annyival amennyi időt a bejárás tőlem elvesz (beleértve az okozott mentális fáradtságot is), lelkük rajta. Nagyon XX. századi gondolkodás.

aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!